ZOUFALE ŽÁDÁM O POMOC NEBO RADY DĚKUJI!!!!

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
pavelzelinka
Příspěvky: 1
Registrován: 23.02.2014 13:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

ZOUFALE ŽÁDÁM O POMOC NEBO RADY DĚKUJI!!!!

Příspěvek od pavelzelinka »

Dobrý den, mám obrovský problém, před třemi měsíci jsem koupil fabii 1.4 16v rok 2001 kod motoru AUA na ppřístrojovce svitolo EPC a na pravé straně asr abs a motor, nedavno jsem s tím začal něco dělat a to tím, že jsem vyměnil čídlo abs a to zhaslo asr a abs takze zustalo jen epc a motor zjistil jsem ze je vlnovec deravej ten jsem odrizl navaril novej delal jsem take pretesneni olej vany. Po vymene vlnovce se nic nezmenilo autu pri nastartovani litaji otacky a na krizovatkach z niceho nic chcipne a to se mi stava pri jhzde po meste docela casto, take pri pridani plynu mi to skube tak jsem vymenil cidlo epc na motoru ktere je umistene v levo na motoru, pichl na diag. A chtel chyby smazat bohuzel vybehla zavada g71 cidlo podtlaku saciho potrubi kdyz zkousel do otacek tak vyskocila nahodila zavada tlaku nadmorske vysky, ta se dala smazat ale zustava tam g71 a ja uz si nevim rady predem dekuji za nazory a rady!!! :-)

Uživatelský avatar
raZzy
Příspěvky: 6
Registrován: 22.06.2013 10:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Olomouc

Re: ZOUFALE ŽÁDÁM O POMOC NEBO RADY DĚKUJI!!!!

Příspěvek od raZzy »

Nevím přesně,ale první bych šel po sání jestli někde není nějaká netěsnost,vyčistil Š.K.,změřil si předstih jestli není špatný.Pak je plno dalších možností,ale podle mě tam bude zase jen nějaká blbůstka jak už to bývá.Jen odhaduju.
"Až mě jednou zabije rychlost, neplačte, já se budu smát," byl Walkerův oblíbený citát.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“