Občas se rozsvítí červena kontrolka oleje

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Tezounek
Příspěvky: 1
Registrován: 05.04.2015 08:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Občas se rozsvítí červena kontrolka oleje

Příspěvek od Tezounek »

Zdravím koupila jsem si před týdnem auto Škoda Fabia 1.2 HTP rok 2005 najeto cca 129.km a vse bylo v pořádku. Po delší jízdě se mi rozsvítila na par vteřin červena kontrolka oleje a 3x cca to zapípalo. Ihned jsem zastavila zkontrolovala hladinu oleje proto ze jsem si myslela ze ho mám málo(Ted už vím že se jedna o tlak ne o hladinu) oleje bylo dost. Tak jsem znovu nastartovala a nic se už nerozsvítilo tak jsem normálne odjela. Asi hodiny cesty nic a pak opět na chvilku problikla. Raději sem zastavila u pumpy a olej do lila. Nic méně druhý den opět celý den nic. Normálne sem jela az když se vracím domu opět kontrolka a pípání. Co stim mam dělat? Je mi jasne Te autoservis Mé asi nemine ale nevíte čim by to mohlo byt? Jsem opravdu nestastna auto mam týden a tohle. Největší strach mam aby jsem to nějak nezadrela. Prosím o radu.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Občas se rozsvítí červena kontrolka oleje

Příspěvek od BigBang »

a právě proto bys měla co nejdříve zamířit do servisu ;) může to dělat jen vadné čidlo a nebo taky může být něco s čerpadlem ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“