Denni svíceni

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Aries
Příspěvky: 1
Registrován: 20.08.2014 18:37
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Denni svíceni

Příspěvek od Aries »

Dobrý den vlastním škodu octavii II facelift 2.0TDi RS ... měl bych dotaz na vlastníky tohoto auta nebo na ty kteří tomu rozumí a dokaží mi poradit. Jak je to s hlavními světly a světly pro denní sviceni (zabudovane v narazníku)... když mi svítí xenony ma svítit i denni svíceni nebo pri roznuti hlavnich parabol ma denni sviceni zhasnout ... potkavam mnoho aut ktere takhle jezdi, ale nikdy sem nad tim nepremyšlel a bylo mi to jedno až do včera kdy mě zastavila PČR a upozornovali mě že by to dohromady svitit nemělo. CHci vedet jestli je chyba u me v aute nebo jestli denni sviceni vypnout nejde a sviti proste porad i s hlavnimi světly .... Děkuji za odpoved

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Denni svíceni

Příspěvek od milhausek »

denní svícení nemá svítit s xenony
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

mddmirek
Příspěvky: 69
Registrován: 10.01.2012 16:41

Re: Denni svíceni

Příspěvek od mddmirek »

RL/DRL se musí rozsvítit samostatně po nastartování a zhasnout po chcípnutí, popř. při rozsvícení parkovacích/tlumených světel,ale koukám že škodovka,vlastně nejen škodovka má vyjímku a jezdí se vesele přes den na parkovačky - ty COB-LED pásky co svítí pořád i s tlumenýma H7/xenony jsou tedy vlasně parkovačky -- protože se nechovají jako RL/DRL.... už se ani nedivým - že co auto - to originál , každý si to nabastlí kam ho napadne, o zapojení ani nemluvě a nějaký předpisy o umístění/zapojení nikdo neřeší...

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Denni svíceni

Příspěvek od BigBang »

Jenomže v momentě, kdy se rozsvítí potkávačky, se LEDky potlumí a svítí s nižší intenzitou ;) Nehledě na to, že výrobce si to takhle homologovat může, kdežto pro dodělávku platí jednoznačná pravidla...
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

mddmirek
Příspěvky: 69
Registrován: 10.01.2012 16:41

Re: Denni svíceni

Příspěvek od mddmirek »

a jsme u toho,výrobce může,,,, buď jsou nějaký předpisy a nařízení,,,, když to tady vidím a čtu jak místní pacouši používají --- jako denní svícení --- mlhovky, tlumený i dálkový světla a pídí se po snížení /regulaci svítivosti/výkonu, tak u toho řvu smíchy když může VW tak můžu taky hi,hi,... jinak u nové "oktávky" či "kodyžaka" jsem si tedy nevšimnul že by při rozsvícení tlumených pásky pozhasli...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“