schéma zapojení originál autorádia škoda Superb

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Uživatelský avatar
marsiano
Příspěvky: 17
Registrován: 30.12.2008 14:45

schéma zapojení originál autorádia škoda Superb

Příspěvek od marsiano »

Ahoj,

nemáte někdo shéma zapojení originál autorádia na škodu superb, přesněji řečeno, potřebuju vědět přesně k čemu jsou všechny drátky v iso konektoru.
Mám multifunkční volant a maxidot a chtěl bych mít správně vše zapojené aby vše makalo.
Pak mám ještě jeden problém který stále nemužu vyřešit a nikdo mi s ním zatím nedokázal poradit.
Neblikají mi blinkry při zamykání a odemykání vozu, ve vagu je vše nastaveno správně, mikrospínače jsou OK, safe taky funguje, jen ty blinkry ne a ne fungovat. Komfortka je ok, nehlásí žádnou chybu, ale zajímalo by mě jestli náhodou centrál nemá nějakej svůj příjmač mimo konfortku a tam třeba není vypojenej nějakej drátek?

Předem děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Hanes
Příspěvky: 225
Registrován: 23.01.2009 21:36
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Re: schéma zapojení originál autorádia škoda Superb

Příspěvek od Hanes »

Octavia 1,9 Tdi
Tel.: 737 004 223

Uživatelský avatar
marsiano
Příspěvky: 17
Registrován: 30.12.2008 14:45

Re: schéma zapojení originál autorádia škoda Superb

Příspěvek od marsiano »

jo díky toto jsem myslel, ale ještě bych potřeboval vědět který drátky jsou k maxidotu a který k ovladání na volantu, mám tam ještě jeden konektor a u něj v něm jsou 2 drátky.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: schéma zapojení originál autorádia škoda Superb

Příspěvek od notobi »

marsiano píše:jo díky toto jsem myslel, ale ještě bych potřeboval vědět který drátky jsou k maxidotu a který k ovladání na volantu, mám tam ještě jeden konektor a u něj v něm jsou 2 drátky.
je to ovládaný přes Gateway pouze dvěma dráty tvz CAN BUS tušim že oranžovo/černý oranžovo/hnědý úplně jistej barvama si nejsem ono se to pak rozděllovalo podle toho jestli ško o CAN-pohon nebo CAN komfort a to z hlavy nevim každopádně musíš mít jen original radio a zprávně nakodovaný podle výbavy jinak Ti to stejně fungovat nebude
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“