Repasované turba

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Frajane
Příspěvky: 1
Registrován: 09.08.2018 08:28
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Repasované turba

Příspěvek od Frajane »

Zdravím přátelé, mám problém a nenašel jsem žádné fórum, které by ho řešilo, tak jsem založil nové vlákno v domnění, že mi snad někdo pomůže.. 8-) Jde mi spíš o potvrzení, popř.vyvraceni informací, které jsem dostal od servisaka. Mám dvojkového Superba r.v.2009, 2tdi, 103kw a jednou si tak poklidné jedu po dálnici 130km/h, najednou se mi rozblikala celá palubovky, nouzak... Inu zastavil jsem na nejbližším možném místě, vypnul motor a když jsem chtěl znova nastartovat, tak se vůbec nic nestalo, tedy až na to, že se rozsvítily úplně všechny kontrolky- VSECHNY. Tento problém jsem víceméně pochopil, šlo o alternátor, který mi v servise vyměnili a vše bylo ok.. Dále chyba, nedosažení tlaku nebo něco takoveho. Udajně souhrou náhod odešlo i turbo, ve kterém se už vůbec nevyznám. Tudíž šlo turbo na výměnu. Po výměně údajně vše ok, cituji mechoše "po instalaci se kontrolovaly tlaky, všechno v pohodě, po cestě ze servisu se ale turbo přetočilo a chce to vyměnit ještě vyvazovac za cca 4500,-". A tohle je ten dotaz..o co jde? Všude jsem se dočetl, že když se mění turbo, tak komplet celé..za výměnu toho turba chce včetně vyčištění veškerého potrubí 11000,-(prý cena že znamosti-opravdu nevím kolik to stojí normálně). Ono součástka, která se má dostatečné vyměnit za ty 4500,- je prý někde pod turbem.. Nikde na obrázcích s popisky jsem nic takového nenašel a jsem z toho vážně jelen. Zkuste mi prosím poradit a připsat zda je cena ok, což moc nepochybuji, ale vážně, co ta součástka za 4500,-???Děkujikrát.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“