Felda 1.6 - po oprave v autorizovanom servise

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
slavik
Příspěvky: 1
Registrován: 15.10.2008 18:51

Felda 1.6 - po oprave v autorizovanom servise

Příspěvek od slavik »

Zdravim,
Potreboval by som poradit s problemom nizkeho vykonu motora felicie 1.6 (r.v.1998) po oprave v servise Qalt v Kosiciach.
Cele to zacalo asi pred mesiacom, auto skapalo a neslo ani nastartovat. V servise zistili, ze preskocil rozvodovy remen, vymenili rozvody, v externej specializovanej firme skontrolovali hlavu valcov ci nie je prasknuta, dali nove zdvihatka, ventile apod. dal som za to cca 21.000 sk. Auto vsak po oprave stratilo vykon, pri otackach 3500 uz stlacanie pedalu plynu nema odozvu, po dialinici na patke to ide max 140 km/h. Do kopca sa trapi na trojke kde som predtym vybehol na stvorke. Tak som to reklamoval, no na diagnostike samozrejem nic nezistili, tlak paliva OK, sviecky a filtre vymenene. Nakoniec mi povedali ze este treba nastavit predstih, ale ze maju teraz pokazeny pristroj a teda aby som skusil niekde inde. Potreboval by som nazor niekoho kto do toho trocha vidi.
Vopred dik
Peter
Kosice

Dejvidos
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2008 20:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Novy Bor

Re: Felda 1.6 - po oprave v autorizovanom servise

Příspěvek od Dejvidos »

Ja bych zkontroloval rozvody,jestli jsou spravne nastaveny na značkach,podle mě to bude tim a na předstih bych kouknul taky

tdiracing2
Příspěvky: 78
Registrován: 10.10.2008 20:10

Re: Felda 1.6 - po oprave v autorizovanom servise

Příspěvek od tdiracing2 »

změn servis

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Felda 1.6 - po oprave v autorizovanom servise

Příspěvek od 1pavel »

já bych to řešil velmi ostrou rozmluvou s majitelem nebo šéfem servisu o práci za 21 táců , jak mohli komplet dělat hlavu bez nastavení předstihu :o :shock: za ty prachy si mohly strobo koupit nový , nebo ti dát 2 motory z vrakáče
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Felda 1.6 - po oprave v autorizovanom servise

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

pravda jak kluci píšou, zmen servis pokud neladíš teda doma, já jo ale jednou se přiznam sem si na fiatu coupe nechal vyměnit rozvody ve značkovem servisu v domění ze když nemam čas to udelaj dobre jako kdybych si to delal sam a dopadlo to tak ze po 1tis. najetych km se to potkalo, takze sem si to pak stejně daval dohromady celej tejden sam, ze sem si to neudelal i tenkrat moch sem mit 30tisic Kč v kapse...... :? debilove v servisech no, nemyslim všechny teda..
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“