Má někdo zkušenosti s SONAX Polish & Wax COLOR NanoPro ???

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Svedbull
Příspěvky: 19
Registrován: 19.04.2010 17:03
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Prague

Má někdo zkušenosti s SONAX Polish & Wax COLOR NanoPro ???

Příspěvek od Svedbull »

Zdravím všechny,
rád bych se zeptal zda-li máte někdo zkušenost s leštěnkou SONAX, konkrétně SONAX Polish & Wax COLOR NanoPro. Potřebuji ji na modrou základní barvu a prý zakrývá i drobné škrábance a oděrky od kamínků.

Nějak nemám důvěru k Tempu. Má tedy někdo zkušenosti s výše uvedeným Sonaxem? Díky

David
Škoda Fabia 1.4 MPI 50kW, rok 2001
Volvo S70 2.5 V5 , rok 1999

Oyster
Příspěvky: 23
Registrován: 15.10.2009 10:58

Re: Má někdo zkušenosti s SONAX Polish & Wax COLOR NanoPro ???

Příspěvek od Oyster »

S leštěnkou, o které píšeš, nemám zkušenosti. Od SONAXu jsem ale měl pár jiných věcí a celkový dojem z jejich výrobků je velké zklamání. Hlavně pěna na čištění čalounění byla v porovnání i s neznačkovou konkurencí hodně špatná.

Já mám naopak velmi dobré vlastní zkušenosti s výrobky Druchemy, ke kterým patří i řada TEMPO, pod kterou prodávají autokosmetiku. Hlavně jejich leštěnka obsahující teflon a nanočástice je super. Takže na Tvém místě bych se nebál do ní jít a vyzkoušet ji.

Osobně při stejné kvalitě stejného výrobku od dvou výrobců raději podporuji tuzemského výrobce. Tedy jestli ještě nějaký vůbec zůstal.

Nevím, jestli víš, ale leštěnky, které "zakrývají" škrábance, v sobě obsahují abrazivní částice, které způsobují odstranění vrchní mikroskopické vrstvy laku. Škrábance se tak dočasně opravdu zakryjí, barva auta se oživí, ale u auta, které si chci ještě ponechat, mi to nepřijde jako zrovna šetrný způsob údržby karoserie. Jinak i v řadě TEMPO vyrábí DRUCHEMA takovou leštěnku.

Ať už si nakonec vybereš kteroukoliv leštěnku, přeji Ti, ať splní to, co od ní požaduješ.
akt: Fabia Combi II 1.4 16V
ex : Felicia Combi 1.3 MPI

Svedbull
Příspěvky: 19
Registrován: 19.04.2010 17:03
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Prague

Re: Má někdo zkušenosti s SONAX Polish & Wax COLOR NanoPro ???

Příspěvek od Svedbull »

Oyster píše:S leštěnkou, o které píšeš, nemám zkušenosti. Od SONAXu jsem ale měl pár jiných věcí a celkový dojem z jejich výrobků je velké zklamání. Hlavně pěna na čištění čalounění byla v porovnání i s neznačkovou konkurencí hodně špatná.

Já mám naopak velmi dobré vlastní zkušenosti s výrobky Druchemy, ke kterým patří i řada TEMPO, pod kterou prodávají autokosmetiku. Hlavně jejich leštěnka obsahující teflon a nanočástice je super. Takže na Tvém místě bych se nebál do ní jít a vyzkoušet ji.

Osobně při stejné kvalitě stejného výrobku od dvou výrobců raději podporuji tuzemského výrobce. Tedy jestli ještě nějaký vůbec zůstal.

Nevím, jestli víš, ale leštěnky, které "zakrývají" škrábance, v sobě obsahují abrazivní částice, které způsobují odstranění vrchní mikroskopické vrstvy laku. Škrábance se tak dočasně opravdu zakryjí, barva auta se oživí, ale u auta, které si chci ještě ponechat, mi to nepřijde jako zrovna šetrný způsob údržby karoserie. Jinak i v řadě TEMPO vyrábí DRUCHEMA takovou leštěnku.

Ať už si nakonec vybereš kteroukoliv leštěnku, přeji Ti, ať splní to, co od ní požaduješ.
Perfect! Děkuji za informace. Máš SZ.

David
Škoda Fabia 1.4 MPI 50kW, rok 2001
Volvo S70 2.5 V5 , rok 1999

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“