Superb combi 3,6 FSI 4x4

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Stanley6
Příspěvky: 2
Registrován: 23.07.2010 16:09

Superb combi 3,6 FSI 4x4

Příspěvek od Stanley6 »

Prosím pěkně má někdo zkušenosti s tímhletím vozem. Na webu jsem pár testů našel, ale v některých poukazují na cukání DSG při rozjezdech a jindy zase nic o tomto neříkají. V pondělí mám jít podepsat objednávku na 2 kousky a nevím co si myslet :idea:
Na jedné straně si myslím, že by to škodovka nepustila do světa, na druhou stranu, v těch testech si to taky asi nevymysleli....Testovací auta u mého prodejce je jen v dieslech a manuálu. Díky za info

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Superb combi 3,6 FSI 4x4

Příspěvek od jirka prokop »

Stanley6 píše:Prosím pěkně má někdo zkušenosti s tímhletím vozem. Na webu jsem pár testů našel, ale v některých poukazují na cukání DSG při rozjezdech a jindy zase nic o tomto neříkají. V pondělí mám jít podepsat objednávku na 2 kousky a nevím co si myslet :idea:
Na jedné straně si myslím, že by to škodovka nepustila do světa, na druhou stranu, v těch testech si to taky asi nevymysleli....Testovací auta u mého prodejce je jen v dieslech a manuálu. Díky za info
v nejakym testu bylo ze 1.8 turbo je lepsi..je sviznejsi a ma mensi spotrebu...ale urco TDI bude lepsi...nvm proc vybyrate zrovna tohodle zrouta :-)
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Stanley6
Příspěvky: 2
Registrován: 23.07.2010 16:09

Re: Superb combi 3,6 FSI 4x4

Příspěvek od Stanley6 »

Doposud jsem jezdil stále s diesly, ale po testování superbu se 125kw, jsem i já zjistil, že už to není ten brutální zátah jako jsem to měl u jedničkové octavky 1,9TDI 96kw. Láká mě to ticho, a dle všech parametrů super zrychlení. Navíc standardně 4x4. Co jsem mluvil s manikem, kterého jsem potkal ve škodovce, tak v průměru jezdí s 3,6 za necelých 9, na dálnici za 11 litů, což zase není tolik. Samo, když se tomu dá, tak to taky vezme i 15.....

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“