pomoc superb

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
kaprusik
Příspěvky: 2
Registrován: 20.01.2011 21:16

pomoc superb

Příspěvek od kaprusik »

zdravim vsetkych.moj problem je ze som v nemecku a moj klinovy remen nejako vydava zvlastny zvuk pri volnobehu a rozkmita sa velmi remen.hovoria ze je to volnobezka alternatora.bol som v servise v NEMECKU TU PRACUJEM MOMENTALNE a hovorili ze oprava asi celeho alternatora stoji 1100 eur a oni nemenie len volnobezku.takze pytam sa vydrzi ta volnobezka 1500 km a co sa moze stat ak ju nedam opravit tuna za tie velke peniaze.vie mi niekto poradit????????????????????
DAKUJEM VSETKYM ZA ODPOVEDE

Uživatelský avatar
vvvenoushek
Příspěvky: 11
Registrován: 04.02.2011 09:05

Re: pomoc superb

Příspěvek od vvvenoushek »

kaprusik píše:zdravim vsetkych.moj problem je ze som v nemecku a moj klinovy remen nejako vydava zvlastny zvuk pri volnobehu a rozkmita sa velmi remen.hovoria ze je to volnobezka alternatora.bol som v servise v NEMECKU TU PRACUJEM MOMENTALNE a hovorili ze oprava asi celeho alternatora stoji 1100 eur a oni nemenie len volnobezku.takze pytam sa vydrzi ta volnobezka 1500 km a co sa moze stat ak ju nedam opravit tuna za tie velke peniaze.vie mi niekto poradit????????????????????
DAKUJEM VSETKYM ZA ODPOVEDE

nech si ji poslat z cech a nekdo ti posle schema a pokud jsi trosku zrucny a mas naradi tak to zvladnes....

ja mam schema na vw - pokud treba nekdo nevi jestli se to neshoduje treba s passatem.teoreticky jo pokud to bude stejna motorizace.....
Autodily - ESHOP

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: pomoc superb

Příspěvek od libero1071 »

kaprusik píše:zdravim vsetkych.moj problem je ze som v nemecku a moj klinovy remen nejako vydava zvlastny zvuk pri volnobehu a rozkmita sa velmi remen.hovoria ze je to volnobezka alternatora.bol som v servise v NEMECKU TU PRACUJEM MOMENTALNE a hovorili ze oprava asi celeho alternatora stoji 1100 eur a oni nemenie len volnobezku.takze pytam sa vydrzi ta volnobezka 1500 km a co sa moze stat ak ju nedam opravit tuna za tie velke peniaze.vie mi niekto poradit????????????????????
DAKUJEM VSETKYM ZA ODPOVEDE
ak ma pamäť neklame,tak tento problém má autor témy už vyriešený,len zabudol napísať výsledok (ako mnohí iní) :(
tu je dôkaz http://forum.autobazar.eu/skoda-superb- ... 31331.html

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“