prosím o radu - plasty pod motor

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
dux
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2009 19:43

prosím o radu - plasty pod motor

Příspěvek od dux »

prřes toto forum se na vás obracím o pomoc . podařílo se mi ze spodku motoru očesat všechny plasty. dá se někde obědnat či kopit celá sada ? je to na oktávku 20V turbo. r.v.2002. moc dik všem za odpověd . dux.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: prosím o radu .

Příspěvek od notobi »

dux píše:prřes toto forum se na vás obracím o pomoc . podařílo se mi ze spodku motoru očesat všechny plasty. dá se někde obědnat či kopit celá sada ? je to na oktávku 20V turbo. r.v.2002. moc dik všem za odpověd . dux.
Jasně že dá ve značkovýnm servisu si koupíš co potřebuješ. Jako sada to neni nikdy. Nemá smysl to jako sadu prodávat. druhovýrobu nedoporučuju je to hnus a uplně jinej materiál
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: prosím o radu .

Příspěvek od 1pavel »

notobi píše:
dux píše:prřes toto forum se na vás obracím o pomoc . podařílo se mi ze spodku motoru očesat všechny plasty. dá se někde obědnat či kopit celá sada ? je to na oktávku 20V turbo. r.v.2002. moc dik všem za odpověd . dux.
Jasně že dá ve značkovýnm servisu si koupíš co potřebuješ. Jako sada to neni nikdy. Nemá smysl to jako sadu prodávat. druhovýrobu nedoporučuju je to hnus a uplně jinej materiál
ještě napiš kolik ty origo plasty stojej , za kus plastu to je taky pěknej hnus , repliky jsem několikrát montoval bez problému , akorát tomu spodnímu chybí odhlučnění , jinak pasujou
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
Hanes
Příspěvky: 225
Registrován: 23.01.2009 21:36
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu .

Příspěvek od Hanes »

A vo tom to je, origo plasty jsou dobré, jen stojí mailand, repliky jsou daleko levnější, jen to odhlučnění je takové, že není.
Octavia 1,9 Tdi
Tel.: 737 004 223

saroch
Příspěvky: 8
Registrován: 21.05.2009 20:44
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu - plasty pod motor

Příspěvek od saroch »

Ahojte, odkud jsi? Podivám se ti u nás, pokud je ještě stále sháníš a udělám ti cenu ;-)

chipmann
Příspěvky: 12
Registrován: 12.12.2009 20:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Ustecký kraj

Re: prosím o radu - plasty pod motor

Příspěvek od chipmann »

saroch píše:Ahojte, odkud jsi? Podivám se ti u nás, pokud je ještě stále sháníš a udělám ti cenu ;-)
Ahoj a na TDI ten velký plast by jsi dokázal sehnat a za kolik?
Komplet diagnstika VAG-COM 907.7

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: prosím o radu - plasty pod motor

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

velky plast na TDI mam pokud nekdo potrebuje. :)
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: prosím o radu .

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

1pavel píše:
notobi píše:
dux píše:prřes toto forum se na vás obracím o pomoc . podařílo se mi ze spodku motoru očesat všechny plasty. dá se někde obědnat či kopit celá sada ? je to na oktávku 20V turbo. r.v.2002. moc dik všem za odpověd . dux.
Jasně že dá ve značkovýnm servisu si koupíš co potřebuješ. Jako sada to neni nikdy. Nemá smysl to jako sadu prodávat. druhovýrobu nedoporučuju je to hnus a uplně jinej materiál
ještě napiš kolik ty origo plasty stojej , za kus plastu to je taky pěknej hnus , repliky jsem několikrát montoval bez problému , akorát tomu spodnímu chybí odhlučnění , jinak pasujou
Hm, ja montoval doma jednou jednomu na TDI druhovyroby ty boční a me tam tedy nesly.. fak o ZEDNICKEJ 1CM byly díry jinak a celkove sou na hovno nejsou vubec pružny a zlaty origo...... me se podarilo sehnat tady s fora vsechny tři za 1200kč ;) ;) ;)
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“