octavia 1.8 92kw

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
daniel(-.
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2010 18:18

octavia 1.8 92kw

Příspěvek od daniel(-. »

dobrý den mám octu 1.8 92kw a chtěl bych se zeptat jestly má někdo zkušenosti s načipováním tohoto motoru jestly je to znát a ve spodních otáčkách jestly lépe jede ? zjistil sem že je hodně znát jaké je počasí když je zima a nebo mrzne tak mi okta táhne že kolikrát mi to příjde jak kdyby mi od 3 tisíc tam narostlo turbo :lol: ae kolikrát je to lenoch že se bojim předjet kamion kterej jede 70km mimo obec , a byl bych moc vděčný kdyby se našel někdo ko tomu hodně rozumí a má doma chiptuning a nechtěl by za načipování takový nehorázný peníze jako jsou u ruzných firem na netu, je sice pravda že je na to pak záruka ae myslim si že někdo šikovnej by nebyl špatnej diky jsem z okolí trutnova :)))

Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 263
Registrován: 16.10.2008 09:44
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: octavia 1.8 92kw

Příspěvek od Majk »

No já ještě neviděl, že by ti dal nějaký úpravce záruku pokud auto taky není v záruce, ale stejně si myslím, že chip je lepší nechat na nějaké renomované firmě.
Nyní: Octavia II 1,9 TDI
Ex: Octavia 1,6i 75 kW

daniel(-.
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2010 18:18

Re: octavia 1.8 92kw

Příspěvek od daniel(-. »

Majk píše:No já ještě neviděl, že by ti dal nějaký úpravce záruku pokud auto taky není v záruce, ale stejně si myslím, že chip je lepší nechat na nějaké renomované firmě.
no to máš pravdu že záruku nedostanu ale nevim jestly se to vubec vyplatí za ty peníze aby to bylo znát při jízdě když už bych za to měl dát 4000 tis šel bych rději do 1.9 81 kw a tam by se chip určitě vyplatil ae to si mužu dovolit až tak za 4 roky ted ještě 2 roky budu splácet 1.8 před 2mi lety to byla jediná okta v ceně kolem 80 tis jinak byly 1.6 55kw a to byly hrozný mrchy když to v bazaru nastartovaly a vedle tu mojí 1.8 tak sem hned věděl že do 1.6 nejdu ae když ted vidim ty 1.9 jakej to má zátah od spoda a hlavně to nejduležitější spotřeba tak si řikám že sem to ještě nevydržel rok z favoritem a nekoupil tu 1.9 :roll:

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: octavia 1.8 92kw

Příspěvek od Rouballik »

Benzín bez turba se moc čipovat nedá. Za chladna ti to jede lépe protože čim chladnější nasávaný vzduch tim optimálnější spalování.


Doporučoval bych spíš auto dát technicky do pořádku. Tyhle motory jedou parádně


daniel(-.
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2010 18:18

Re: octavia 1.8 92kw

Příspěvek od daniel(-. »

Rouballik píše:Benzín bez turba se moc čipovat nedá. Za chladna ti to jede lépe protože čim chladnější nasávaný vzduch tim optimálnější spalování.


Doporučoval bych spíš auto dát technicky do pořádku. Tyhle motory jedou parádně

pěkný videjko :) dobrej rozjezd :) já sem právě o tom přemejšlel 1.9 je stejně v nedohlednu tak si tu mojí oktu dám pěkně do kupy ted sem nechával dělat čepy jak spodní tak na řízení. taky silenbloky na ramenech,na tý oktě je vše originál jezdila stim doktorka má to servisku koupil sem to když to mělo 133 tis ted už mám jen pár km a budu mít 160tis olej budu ted podruhý měnit na 160 každejch 15tis no a koupim si svíčky a palivvovej filtr to by taky nebylo na škodu vduchovej už sem dal ted novej a je to znát že to jede líp ještě mne čekaj v létě brzdy a určitě koupim tlumiče v 5ti lidech se to nějak divně houpe když jedu po nerovnejch silnicích mám tu jednu fotku ae nevim nějak se mi nedaří jí sem nahrát je to fotka ještě když sem jí kupoval s bazaru moc se mi líbí hlavně ty originál hliníky a to že mám hnědej interier to se moc v oktávkách nevidí a to se mně na tom taky moc líbí lepší než ten šedivák :)

Uživatelský avatar
motorpower
Příspěvky: 58
Registrován: 17.10.2008 11:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: octavia 1.8 92kw

Příspěvek od motorpower »

Pravdu má Roubalík.... moc to nejde. Trošku ano a do Trutnova jezdím. V případě zájmu dej vědět. Nejsem však domácí firma. Recenze...pošlu ti telefony na Trutnováky :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4 http://www.sgs-servis.cz/reference/

SGS - Chiptuning

Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“