Servis po 60 000 km a cistenie vnutra motorového priestoru

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
strieborny sip
Příspěvky: 6
Registrován: 04.03.2012 20:50

Servis po 60 000 km a cistenie vnutra motorového priestoru

Příspěvek od strieborny sip »

Dobrý deň

Chcem sa spýtať aké máte skúsenosti servisom octavie tour po 60 000 km , treba vsetko spravit podla servisnej knizky samozrejme ako je napísane alebo aj nieco viac . Este jedna otazka po zime mam motorový priestor od prachu , a necistoty da sa to nejako poumyvat.V servise mi to nechcu spravit s vapkou ze by to ovlyvnilo zaruku a chod motora , ale ja si rad potrpím na cistotu svojho auta. Predchádzajúcu octaviu a formana som dal bezne cistit ra za cas s vapkou aby sa umyl motor , samozrejme opatrne , a vsetko bolo v pohode .Teraz ma octaviu combi 1,6 tour a pod kapotou to nevyzera nic moc .
Dakujem za rady

Ondrej

Uživatelský avatar
Milos779
Příspěvky: 4
Registrován: 27.05.2012 22:39
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Servis po 60 000 km a cistenie vnutra motorového priestoru

Příspěvek od Milos779 »

Zdravím. Dělám interiéry. Co se týče servisu. Určitě bych nechal vyměnit všechno co je potřeba. Co se týká čištění motoru, počkal bych než škodovka ukončí záruku. To že není dobré čistit motor je blbost. prostor kolem motoru není utěsněný tudíš se tam dostane prach a voda také. Čistý motor je základ i pro lepší servis mechanických částí.( lépe se hledá závada) Dělám to už pár let a nikdy jsem neměl reklamaci...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“