AIRBAG svítí.. HELP ME

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, mam takovej problem, měnil jsem si páčku na blinkry a při výměně jsem si šikovně utrhl jeden plíšek jestli víte jak je vidět pod tím kovovým co je pod pytlem.. jak tam jsou přicvakaný ty 2 drátky.. hned kousek od toho jsou takový dirky a v nich jsou vidět takový plíšky s dirkou uprostřed. Na každý straně jeden.. no a jeden se mi nejdřív nějak ohnul a ja jak sem ho ohýbal zpátky tak mi zůstal v ruce..

Myslim že by to mohlo být tím, protože všechny 3 drátky jsou jinak zapojeny jak byly.

Díka za jakýkoliv Info .. :idea:

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od milhausek »

podívat se na to diagnostikou, popřípadě smazat chybu
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od Loid »

ok, ale myslim si že to bude určitě tim zlomeným drátkem.. protože před tim jsem to ještě měl tak, že jsem myslel že budu muset koupit vnitřek toho volantu kv. tomu jak mi tam nedržel ten bag. a jel jsem s tim do Prahy tak že mi držel pytel jen na jedný straně a na 2 jen trochu .. a to to nesvítilo.. :idea: No a jak sem přijel dom tak mi to nedalo a šel jsem to zkusit dat dohromady a to se mi povedlo, ale zas sem zlomil ten drátek a od tý doby svítí.. to bude tim.. určitě.. :idea:

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od Loid »

Tak jsem sehnal volant bez pytle a prohodil jsem jen ten spodek pod pytlem a BAG furt sítí :x Netušim...
Ale je mi divný že když jsem ho prvně vyndal a jel jsem někam a měl jsem tam ještě ten starej vnitřek a poodchlíplej bag jak jsem psal, tak že pytel nesvítil... :?: :?: Ted už trochu věřim jen v to že to bude tou chybou co se musí vymazat v softu, jinak už nevim..
A v tom starým vnitřku byly ulámaný oba ty plíšky jak jsem tam šachoval s tim šroubovákem.. to teď jak jsem tam dal ten jinej ten je ok..

babo raď :shock:

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od milhausek »

airbag se musí pokaždé vymazat diagnostikou!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Uživatelský avatar
r3dbull
Příspěvky: 294
Registrován: 27.05.2011 00:00
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od r3dbull »

pri vyndavani airbagu musis mit vypli zapalovani nebo baterku jinak ti to pak bude hazet chybu tam ty plisky jsou na troubeni

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od Loid »

jj, to jsem vždycky dělal.. vždy jsem odpojil baterku a pak až sem to šel dělat.. ale je možný, že klíč sem tam měl.. asi to teda necham smáznout viď :idea:

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od Loid »

nechal sem to smáznout ;) A JE TO OK :idea:

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od milhausek »

jasně jsem ti to psal!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: AIRBAG svítí.. HELP ME

Příspěvek od Loid »

thx ;)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“