auto nejede . pomoc prosim

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
charlie.leon
Příspěvky: 43
Registrován: 24.12.2011 14:59

auto nejede . pomoc prosim

Příspěvek od charlie.leon »

zdravim potreboval bych radu . dneska sem normalne v klidu jel a za jizdy se mi z niceho nic rosvitilo zhaveni a auto zaclo zpomalovat ale trvalo to jen tak dve vteriny a zase dobry . a po 200 metrech kdyz sem zastavil na krizovatce tak se mi zhaveni zas rosvitilo a auto chciplo . odtalcil sem to o kus dal na parkoviste a nechal sem to odpocnout a po chvilce sem to zkusil znova nastartovat .nastartoval sem otevrel sem kapotu a po 30 vterinach auto samo chciplo .po chcipnuti se z jednoho relatka ozyval divny zvuk jakoby bzuceni a spustil se ventilator a na palubce svitilo zhaveni a ASR . opet sem nechal chvilku pauzu a pak znova chytlo bez jakych koliv problemu a opet chciplo a kontrolky a ventilator a relatko delaly zase neplechu . zkusil sem to jeste nekolikrat a nekdy mi to ani nechtelo chytit a to kdyz mi ty kotrolky ventilator a relatko delaly problemy uz po otoceni klickem do prvni polohy .
prosim vsechny co se s tim uz sestkali nebo vedi cim by to aspon mohlo byt poradte . za kazdou radu budu moc rad . dekuji

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: auto nejede . pomoc prosim

Příspěvek od BigBang »

diagnostika ;) :lol:

a změň si název tématu, aby byl alespoň trochu věcnej... prosim pomoc moc nepomůže :idea:
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

charlie.leon
Příspěvky: 43
Registrován: 24.12.2011 14:59

Re: auto nejede . pomoc prosim

Příspěvek od charlie.leon »

diagnostika nic neukazala

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: auto nejede . pomoc prosim

Příspěvek od VWshop.cz »

To tam neni ani jedna závada? Tak to zkuste projet s napíchnutý.

pip69
Příspěvky: 1
Registrován: 02.09.2017 07:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: auto nejede . pomoc prosim

Příspěvek od pip69 »

Mi to udělalo to samé, kontrolka asr se rozsvítila a neměla k tomu žádný důvod,rozepisovat to nebudu,ale stačilo vyměnit prasklou žárovku u vleku a bylo po problému. Hodina trablí než jsme na to přišly.

Odpovědět

Zpět na „Motory“