Kolik foukat zimáky krátká O2 1,9 TDi 77kW

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
lukasz
Příspěvky: 5
Registrován: 10.10.2009 12:06

Kolik foukat zimáky krátká O2 1,9 TDi 77kW

Příspěvek od lukasz »

Jaké máte zkušenosti s tlakem v zimákách? Jezdim první zimu s O2, komplet jsem přezul z letních+alu na zimní+plecháče. Zimáky ještě nemám odzkoušený, teď mám 2,4 vpředu a 2,2 vzadu. Letní foukám na 2,4 všude a zdá se, že se gumy sjížděj stejnoměrně. Díky za radu.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kolik foukat zimáky krátká O2 1,9 TDi 77kW

Příspěvek od notobi »

lukasz píše:Jaké máte zkušenosti s tlakem v zimákách? Jezdim první zimu s O2, komplet jsem přezul z letních+alu na zimní+plecháče. Zimáky ještě nemám odzkoušený, teď mám 2,4 vpředu a 2,2 vzadu. Letní foukám na 2,4 všude a zdá se, že se gumy sjížděj stejnoměrně. Díky za radu.
na víčku nádrže máš rozměry pneu a tlaky na kolik je foukat co víc k tomu říct.
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

maros112
Příspěvky: 1
Registrován: 29.11.2008 20:18

Re: Kolik foukat zimáky krátká O2 1,9 TDi 77kW

Příspěvek od maros112 »

Ahoj, ja to dávam rovnako -zima-leto 2,5 (letne 16", zimne 15")

Uživatelský avatar
Avanti
Příspěvky: 204
Registrován: 03.07.2009 16:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Bučovice

Re: Kolik foukat zimáky krátká O2 1,9 TDi 77kW

Příspěvek od Avanti »

notobi píše:
lukasz píše:Jaké máte zkušenosti s tlakem v zimákách? Jezdim první zimu s O2, komplet jsem přezul z letních+alu na zimní+plecháče. Zimáky ještě nemám odzkoušený, teď mám 2,4 vpředu a 2,2 vzadu. Letní foukám na 2,4 všude a zdá se, že se gumy sjížděj stejnoměrně. Díky za radu.
na víčku nádrže máš rozměry pneu a tlaky na kolik je foukat co víc k tomu říct.

Tak tak, foukat podle zatížení. Jinak my v servisu je foukáme na 2,5 a ještě sme neměly žádný co by se kůli tomu špatně sjely
__________________________________
Škoda Octavia II Combi TDI PD 77kW (BJB), Octavia TDI 66kW (AGR)
Diagnostika VAG-COM Max2008

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kolik foukat zimáky krátká O2 1,9 TDi 77kW

Příspěvek od notobi »

Avanti píše:
notobi píše:
lukasz píše:Jaké máte zkušenosti s tlakem v zimákách? Jezdim první zimu s O2, komplet jsem přezul z letních+alu na zimní+plecháče. Zimáky ještě nemám odzkoušený, teď mám 2,4 vpředu a 2,2 vzadu. Letní foukám na 2,4 všude a zdá se, že se gumy sjížděj stejnoměrně. Díky za radu.
na víčku nádrže máš rozměry pneu a tlaky na kolik je foukat co víc k tomu říct.

Tak tak, foukat podle zatížení. Jinak my v servisu je foukáme na 2,5 a ještě sme neměly žádný co by se kůli tomu špatně sjely
ty tlaky si výrobce nevycucal z prstu jen tak pronic za nic dlouhodobý testy jim moc dobře ukázaly jak se co má foukat tyhle kecy, že to někod fouká jinak a že je to OK miluju to rovnou nečtětě příručky a dělejte to podle vlatního názoru Lidi ve značkových servisech to po vás pak dodělaj. :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“