Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Martin200
Příspěvky: 2
Registrován: 25.10.2011 08:58

Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od Martin200 »

Zdravím Vás všechny.....Chtěl bych poprosit o radu tady odborníků nebo kdo se s tím už setkal. Mám Octavii II a při zařazení zpátečky se ozve dlouhý tón a parkovací senzory nefungují.Někdy se objeví na chvíli na radiu auto a zase zmizí a málokdy se stane, že to zase funguje jak má.Nemá s tím někdo zkušenosti??Díky Martin ;)

odiin
Příspěvky: 2
Registrován: 24.10.2011 15:22

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od odiin »

Dobrej
Minimalně jeden ze senzoru je špatnej... Takže srvs. nebo jestli mate někoho znameho... ke znamimu na diagnostiku (zjistil jsem který senzor je KO), měl náhodou jenden doma tak mi ho vyměnil.
Pokoušel jsem se ho vyměnit sam ale je tam strašně špatnej přístup, leší je sundat naraznik nebo spojler tet nevim, pač to drží na těch blbejch plastovejch konectorech.
Bacha na facelift a na klasiku jskou odlišné senzory.

Martin200
Příspěvky: 2
Registrován: 25.10.2011 08:58

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od Martin200 »

Díky za radu a zkušenost....

spilner
Příspěvky: 18
Registrován: 26.09.2011 22:42

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od spilner »

Mám stejnej problém a na diagnsotice sem samozřejmě už byl. Jeden senzor v háji. Občas asistent šel, za studeného vlhkého počasí... :lol: Po čase přestal jít úplně tak sem byl na diagnostice znovu a nové resumé. Tentokrát v součtu tři senzory K.O. Co mě ale v dnešním horkém počasí dorazilo. Po zhruba půl roční nefunkci asistentu se po stání cca. 2 hodin na slunci při 27'C zase rozeběhl-samozřejmě jen na chvíli... :( Kde je vlastně problém?

Díky

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od milhausek »

může být v kabeláží k senzorům
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

spilner
Příspěvky: 18
Registrován: 26.09.2011 22:42

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od spilner »

milhausek píše:může být v kabeláží k senzorům
díky, no jak na to? :)

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od milhausek »

proměřit
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

notkiller
Příspěvky: 2
Registrován: 03.11.2014 18:28
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém se zadním parkovacím asistentem!!

Příspěvek od notkiller »

Ahoj,
tak podle vagu je jeden senzor KO, netusim jakym tam mam, ale podle ETKY by tam mel být 5J0919275 (ve tvaru písmena Z a kamos je tam má taky), můžu tam dát 5Q0919275(ve tvaru pismena L)?
5J0 nemuzu sehnat na bazaru a 1500 za to nedám

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“