Blues - jak upgradovat o HF + USB/SD + parkovaci senzory

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
MaLer
Příspěvky: 1
Registrován: 12.05.2015 00:38
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Blues - jak upgradovat o HF + USB/SD + parkovaci senzory

Příspěvek od MaLer »

Omlouvam se za lama dotaz, ale snad nekdo odpovi nebo alespon nasmeruje do historie fora na spravne misto.

Poridil jsem sis z druhe ruky O II Tour, ma tam z vyroby Blues a puvodni majitel pridal HF Parrot CK3100. Ja bych rad si poridil kombinaci, ktera by zvladla nasledujici:

- HF (s externim mikrofonem)
- podpora pro hudbu v MP3 (pripadne AAC) na SD
- parkovaci kamera (nema to senzory)
- no a samozrejme radio
- navigace by byla fajn bonus...

V dany okamzik jsem trochu v koncich, protoze vyznat se v rade moznych kombinaci co jsou k dispozici moc nezvladam. Slo by to vyresit ruzne po kouskach
- upgradovat Parrota na MKi9200 (vyresi HF + hudbu) + nove zrcatko a do toho privest parkovaci kameru, ponechat Blues jen jako radio
- koupit Columbus + nejruznejsi prechodky a ridici jednotky - nemam poneti co vsechno a kolik by to vlastne ve finale stalo
- koupit nejake 1DIN autoradio s displejem, HF a podporou na PAL vstup
- koupit nejake 2DIN autoradio s displejem, HF, PAL vstup a napriklad i s CarPlay - coz by se mi libilo, ale netusim jake jsou s CarPlay zatim zkusenosti
- videl jsem ze v cine se vyrabi neskutecne mnozstvi aftermarket radii v "designu skoda", ktere maji stejny tvar jako Columbus - ma nekdo s temito zazraky zkusenosti?
Ale vlastne nevim kterou cestou se vydat...

Predem dekuji za trpelivost a pomoc.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Blues - jak upgradovat o HF + USB/SD + parkovaci senzory

Příspěvek od milhausek »

určitě Columbus, to jediné bude dobře fungovat
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“