Nefungují obrysové světla,svítí prasklá žárovka

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Zbyna83
Příspěvky: 2
Registrován: 25.10.2016 21:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Nefungují obrysové světla,svítí prasklá žárovka

Příspěvek od Zbyna83 »

Zdravím, můžete mi prosím poradit. Mám Octavii r.v. 2012 1,6 TDI výbava Ambiente. Při vložení špatného kódu do centrální elektroniky mi přestaly fungovat přední obrysové světla, které jsou ve společném světlu s mlhovkami. I když jsem vložil zpět původní kód a jednotka byla nastavena podle VIN v servise do výrobního stavu, stále nesvítí obrysové světla)které fungují i pro denní svícení), svítí kontrolka prasklé žárovky a blinkry blikají (cvakají) na palubce rychleji. V diagnostice to píše,že jsou vadné žárovky v zadních blinkrech. Vše na autě funguje jak má a nevím si s tím rady ani nikdo v okolí.Pojistky,patice i žárovky jsou v pořádku. Předem děkuji za rady popřípadě pomoc v okolí Hlučína.

Zbyna83
Příspěvky: 2
Registrován: 25.10.2016 21:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nefungují obrysové světla,svítí prasklá žárovka

Příspěvek od Zbyna83 »

Zbyna83 píše:Zdravím, můžete mi prosím poradit. Mám Octavii r.v. 2012 1,6 TDI výbava Ambiente. Při vložení špatného kódu do centrální elektroniky mi přestaly fungovat přední obrysové světla, které jsou ve společném světlu s mlhovkami. I když jsem vložil zpět původní kód a jednotka byla nastavena podle VIN v servise do výrobního stavu, stále nesvítí obrysové světla)které fungují i pro denní svícení), svítí kontrolka prasklé žárovky a blinkry blikají (cvakají) na palubce rychleji. V diagnostice to píše,že jsou vadné žárovky v zadních blinkrech. Vše na autě funguje jak má a nevím si s tím rady ani nikdo v okolí.Pojistky,patice i žárovky jsou v pořádku. Předem děkuji za rady popřípadě pomoc v okolí Hlučína.
Problém vyřešen díky  www.toyopneu.cz ​​​​​​​. Doporučuji !!!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“