Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
maho
Příspěvky: 16
Registrován: 24.08.2010 07:28

Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Příspěvek od maho »

Zdravi všechny a předem děkuji za radu. A teď co mě trápí. Mám O2 2.0 TDI a začalo mě něco cvakat pod kastlíkem před spolujezdcem (odkládací kastlík v palubce naproti spolujezdci). Dělá to ale jen při rychlosti přes 100 km/h. Při pomalé jízdě není nic slyšet. Kastlík jsem vymontoval ale na nic jsem nepřišel. Prosím poraďte někdo co by to mohlo být. Jsem z toho nedvózní. Ještě jednou díky.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Příspěvek od milhausek »

klapky klimatizace, přeflashovat..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

maho
Příspěvky: 16
Registrován: 24.08.2010 07:28

Re: Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Příspěvek od maho »

Díky za odpověď. Jen bych se zeptaůl co to vlastně obnáší (klapky klimatizace - přeflashování) a kolik by to stálo. A zda jsem schopnej si opravu provést sám. Díky moc.

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Příspěvek od Jeník »

maho píše:Díky za odpověď. Jen bych se zeptaůl co to vlastně obnáší (klapky klimatizace - přeflashování) a kolik by to stálo. A zda jsem schopnej si opravu provést sám. Díky moc.
Přehraje se soft v jednotce klimy,sám si to neuděláš leda že by jsi měl origo diagnostiku. Odkud jsi?

douf
Příspěvky: 7
Registrován: 26.10.2010 19:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Svitavy + Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Příspěvek od douf »

Můžu se zeptat, mám velmi podobný problém, také cvakání před spolujezdcem, ale dělá mi to i při stání. Zejména když je auto studené, ale někdy i při ohřátém autě. Může to být stejná závada?

MILUNAK
Příspěvky: 20
Registrován: 15.12.2010 03:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: Cvakání někde pod přihrádkou spolujezdce

Příspěvek od MILUNAK »

douf píše:Můžu se zeptat, mám velmi podobný problém, také cvakání před spolujezdcem, ale dělá mi to i při stání. Zejména když je auto studené, ale někdy i při ohřátém autě. Může to být stejná závada?
Myslím, že určitě........

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“