Máte novou octu??

Moderátoři: BigBang, Majk

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Máte novou octu??

Příspěvek od BigBang »

Máte novou octu?? Podělte se s náma o Vaše zkušenosti a postřehy ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od VWshop.cz »

Zatim asi nikdo nic :D Seděl v ní asi jen Charles View] :D

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od MATTESS »

Byl jsem se na ni podívat hned 2.2.2013 (zahájení prodeje) a taky se projet. Jízda s 1,6TDi je klidná, na běžné přesuny stačí. Exteriér se mi líbí, interiér už tolik ne. Především použité tvrdé plasty ve výplní dveří. Taky se mi nelíbí ty kýčové lišty ve dveřích. Velké plus je prodloužený rozvor a samo obří kufr.
DSC_0963.JPG

Uživatelský avatar
KarelV
Příspěvky: 68
Registrován: 14.09.2011 15:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od KarelV »

Já jednu viděl (zblízka) v pátek v Brně, projížděla se centrem - řekl bych, že ji řídil nějaký chlubílek, který se obzvláště vyžíval v tom, že mohl projíždět pěší zónou, kde může pěkně demonstrovat svoji vyjímečnost (pěší zónou nejezdí přeci JEN TAK NĚKDO, že? ... ;o)))

intel810
Příspěvky: 1
Registrován: 27.06.2013 11:52
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od intel810 »

Mám ji cca 20 hodin, najeto cca 150 km. Taky mám z toho auta velice rozporuplné pocity. Dlouho jsem váhal zda nekoupit v O II v eleganci, nakonec jsem si řekl, že O III se mi bude za tři roky lépe prodávat. Interiér mi tak trochu připadá jako asijské kreslené seriály. Provedení předních dveří ze vnitř je dle mě hnus, zasazení vnitřní kliky do ozdobné lišty vypadá divně, velká mezera mezi klikou a lištou. Plast dveří se tváří jako měkčený, ale není. Přechod zvrásněné plochy na madle dveří do hladkého plastu okolo tlačítek stahování oken vypadá jak pouťový cirkus. Měl jsem před tím O II po FL, tam interiér vypadal mnohem lépe. Mám výbavu Ambition + doplňků za cca 60 000 Kč. (tak to stálo u prodejce). Pod sedadly nejsou schránky jak v O II, chybí kapsičky na cigarety vedle sedáků. V palubce není schránka na brýle, je ve střeše ale je menší. Motor, je dle výrobce 1,6 TDi 77 kW, je to celkem bída, do 2000 otáček se auto téměř nepohne, holt si budu muset zvyknout. Zadní náprava je opravdu hlučná, každá nerovnost je dost slyšet, moc jsem to nehonil, převážel jsem to za deště a ve 140 km mě v mírné táhlejší zatáčce na dálnici divně zaplaval zadek, cesta je bez děr, ale je tam taková dolinka, prostě rychle za sebou dolů a nahoru. Nevím, nevím, kdyby se to dalo vrátit, jedu hned pro O II. Doufám, že aspoň spotřeba bude stejná jak u předchozího auta, něco okolo 5,5 ve městě a okolí.
Ať jen nehaním, více prostoru, sedačky snad ujdou. I když dnes po ujetí cca 50 km, mě rozbolely záda. Plus je to, že je to nové auto a já nemusím vrážet peníze do servisu na starém autě. Prodal jsem ho s nájezdem 115 000 km, servisuji ve značkovém servisu. Brzdy byly ještě od výroby + rozvody, atd... To se jeden nedoplatí.

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od VWshop.cz »

Musíš to trošku točit. Oni tam sice skáčou ty čísla, že už máš dávno řadit, ale to je pro důchodce nebo kloboukáře.

Václav III
Příspěvky: 2
Registrován: 11.07.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od Václav III »

2013-07-05-418.jpg
Mám ji od 1.7.- koupil jsem jí od pána, co jí vyhrál ( soutěž kaufland). Cena byla taková, že jsem neodolal. Myslím, že jí nabízejí taky v AAA za 290000.Je to holátko bez klima, centrál pouze klíčkem, motor 63Kw, červená, lepící sada.- to už jsem vyřešil za rezervu, dodám folie- dálku , lišty na dveře a alu. Víc s tím nemá cenu dělat. Natankoval jsem plnou nádrž do vypnutí pistole a po 745Km se rozsvítila rezerva, tak u stejné čerpačky i stojanu do vypnutí pistole opět natankoval a vyšla spotřeba 5.89L/ 100Km., z toho bylo 150 po městě , zbytek okrsky a z toho 330 Km s kolama na střeše. Myslím, že spotřeba výborná ( najeto 1500Km). Motor není slyšet, ale za to podvozek je na 4 s hlučností- klepání na nerovnostech předek i zadek. Jinak z auta mám dobrý pocit zatím brzdy, motor , řízení, řazení je výborné. Motor táhne odspodu- nemá cenu točit přes 3000ot. , zbytečně bude žrát a efekt zrychlení minimum.
Naposledy upravil(a) Václav III dne 11.07.2013 17:24, celkem upraveno 1 x.
Oct III 63Kw- holátko

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od VWshop.cz »

Tak že by ty soutěženě fakt někdo vyhrával? :D

Václav III
Příspěvky: 2
Registrován: 11.07.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od Václav III »

JJ, uhodneš třeba kolik se prodá vajec za den a octavka je Tvoje :mrgreen: :mrgreen:
Oct III 63Kw- holátko

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Máte novou octu??

Příspěvek od VWshop.cz »

A seš největší vejce v okolí. :D

Odpovědět

Zpět na „Octavia III“