jak nastavit sedalo?

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
j.s.king
Příspěvky: 1
Registrován: 19.02.2015 07:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

jak nastavit sedalo?

Příspěvek od j.s.king »

Měl bych dotaz, jak správně nastavit sedalo řidiče u O3, aby mě natlačil buď zadek, koleno, nebo mě nepálil středový sloupek do nohy. Mě se to za celí měsíc ještě nepovedlo. Abych pravdu řekl, je pro mě tohle auto dost zklamání. Ani né zadní nápravou, ale právě vnitřním prostorem a pohodlím pro řidiče. Myslím, že jsem celkem normální 188 cm a 92kg, ale v tomhle autě si připadám jak zápasník sumo. Jaký super odborník vymyslel ten tlustý středový panel a sedadla posunul ještě co nejblíže k tomuto panelu a ještě ho okrášlil tou šikmou plochou, co tam překáží jak při mačkání čudlíků na středovém panelu, manipulací čehokoliv v přihrádce, tak hlavně mě neuvěřitelně tlačí do kolena. Prosím o odpověď, zda když dáte topení na foukání na nohy tak se vám taky rozehřeje středový tunel v oblasti nohou na dost nepříjemnou teplotu. Zají má mě to, zda je to normální nebo s tím mám někam zajet. Nevím zda je to jen můj pocit, ale tím jak se v autě furt kroutím a nemůžu se v něm uvelebit přijde mi, že volant není úplně uprostřed sedadla. Upřímně měl jsem všechny typy Octavie a tenhle je bezkonkurenčně nejhorší. Asi nejlepší byla 2 po faceliftu. Tak by mě zajímalo, jestli je to jen můj problém anebo se s podobnými nešvary ve svém autě setkal taky někdo jiný.

Odpovědět

Zpět na „Octavia III“