nezapina se radio na klicek

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
maska
Příspěvky: 10
Registrován: 27.03.2010 22:51

nezapina se radio na klicek

Příspěvek od maska »

Zdravim

kluci moc se mi libi kdyz ridic otoci klickem a zapne se mu radio a kdyz vypne klicek tak se mu zase automaticky vypne, tak jsem koupil original radio skoda od znameho stim ze
mi to tak bude fungovat ale po na montovani ho musim stejne rucne zapnout a v opravne mi rekli ze se to stava ze to proste nejde udelat kdyz je to radio zjineho auta
ale jsem si 100pro jist ze nebylo kradene nebo tak neco mam k tomu i knizku a kod radia se zjistoval primo v servisu skoda:( prosim vas tedy o radu co stim jestli to tedy jde
udelat ci ne predem dekuji:(

satan.rs
Příspěvky: 9
Registrován: 01.04.2010 17:02

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od satan.rs »

Ja jsem koupil octavii r.v.99 a už vní bylo rádio a ne originálni a funguje to bez problému tak jak by sis predstavoval

maska
Příspěvky: 10
Registrován: 27.03.2010 22:51

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od maska »

jjo to vym nektere radia to maji v sobe taky ale me v servisu rekli ze kdyz se odkoduje tak ze se tam neco prerusi a proste to nejde tak jse ptam jestli se to da nejak obejit a
nebo mi v servisu lzou protoze se jim to nechce delat:(

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od notobi »

jestli si tam měl předtim rádio neorigo mužou být přehozený dráry stálýho a X kontaktu a nejde to kvuli tomu
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

maska
Příspěvky: 10
Registrován: 27.03.2010 22:51

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od maska »

myslite ze tedy v servisu lzou???

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od notobi »

JEŠTĚ to uvedu pro pořádek a zbytečný dohady na správnou míru
1. radio se zapne po zapnutí zapalování ale musí předtim zustat zaplý (vysunutý velký kolečko co se s nim přidává hlasitost
2. radio se vypíná až po vytažení klíčku ze zapalování nestačí ho jen vypnout
3. Originál radio musí být i správně nakodovaný (počty repro, multifunkční volant, atd)

edit:
4. pokud tam předtim bylo neorigo rádio jsou přehozený plusy (stálej proud X kontakt možná i uplně vypojený další dráty protože to u neorigo radií pak dělalo bordel chce to dát do stavu určeným originál radiu
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Martin-vw
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2008 19:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od Martin-vw »

ještě bych doplnil další možnost a to,že na samotným origo rádiu se to dá nastavit - buď vypínání,zapínání s klíčkem,nebo pouze tlačítkem na rádiu. Nejsem si ale jistej,esi to tak funguje u všech rádií.....mě to ale u origo rádia jde nastavit - je to popsané v návodu k rádiu. ;)
Škoda Octavia 1,8 20V Turbo RS RULEEEEZZZZZ

ATIK
Příspěvky: 25
Registrován: 24.06.2010 19:03

Re: nezapina se radio na klicek

Příspěvek od ATIK »

MĚL JSEM RENAUL MEGANEA V NĚM RADIO KTER SE MI ZAPINALO PŘI OTOČENI KLIČKU STARTOVANI PAK JSEM HO PŘEHODIL DO OCAVIE ANEJDE MI TO TAKE MUSIM HO ZAPNOUT RUČNĚ TAK NEVIM MUSI TO BYT V AUTĚ NE V RADIU

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“