telefon

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
milan1239
Příspěvky: 2
Registrován: 04.09.2010 22:18

telefon

Příspěvek od milan1239 »

KOUPIL JSEM OCTAVII II Z NĚMECKA A ZŮSTAL MI TAM DRŽÁK NA TELEFON POTŘEBOVAL BYCH TEN TELEFON SEHNAT POMŮŽE MI NĚKDO???

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: telefon

Příspěvek od milhausek »

proč nepřipojíš telefon přes bluetooth?
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

spilner
Příspěvky: 18
Registrován: 26.09.2011 22:42

Re: telefon

Příspěvek od spilner »

Pokud ti jde o ovládání telefonu pomocí multifunkčního volantu a vestavěné HF sady, je ve výbavě namontován mezikus tzv. "kopyto" které není na žádný telefon koncipováno. K tomuto kopytu ti ve aut. servise Škoda seženou přímo stojan do kopyta. Jen poznamenám, že např. pro iPhone je cena držáku přez 3tis. bez DPH. :?
Přílohy
IMG_1156.jpg

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: telefon

Příspěvek od milhausek »

proč držák když to může připojit přes bluetooth!! každá hf podporuje bluetooth!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

spilner
Příspěvky: 18
Registrován: 26.09.2011 22:42

Re: telefon

Příspěvek od spilner »

...tak já o tom třeba vůbec nevěděl a odedneška už si jedu taky v tomhle režimu. ;) Ale synchronizace telefonního seznamu nebo poslední volaná čísla, to bohužel. :/

kkarlik
Příspěvky: 1
Registrován: 01.12.2011 20:19

Re: telefon

Příspěvek od kkarlik »

Ahoj! Připojil jsem telefon (iPhon 3g) přes BT a vše bylo OK, ale jednoho dne se telefon připojil, ale v zápěti odpojil!? Po zapnutí klíče se to opakuje - připojí/odpojí. Telefon funguje, takže zrada je někde v rádiu nebo spíše v BT. Má někdo nějakou radu co s tím? Díky za radu.

gargamel.pg
Příspěvky: 2
Registrován: 13.06.2012 12:54

Re: telefon

Příspěvek od gargamel.pg »

Ja mam octaviu 2 dovezenu z rakuska , mala HF namontovanu ale bola na nejaku staru nokiu a ta Bluetoth nemala :?
Kedze ta nokia je ,,predpotopny typ" tak som to cele vymontoval nech to nestrasi a namontoval som si tam iba UNI drziak na mobil.
Octavia combi 1,9 TDI PD 77kW, BJB, r.v. 2005, Elegance.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“