Ventilátor topení.

1987 - 1994

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Uživatelský avatar
Golficek1
Příspěvky: 24
Registrován: 15.01.2009 01:18
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kroměřížsko

Ventilátor topení.

Příspěvek od Golficek1 »

Chlapi,potřeboval bych poradit,o víkendu mám měnit ventilátor,ale nevím,kde ho najdu,potřebuju to zfouknout rychle,aby auto bylo ještě ten den pojízdné,na golfu je to za pět minut,ale na fáčku nevím,kdybyste náhodou věděly nějaké vychytávky,tak bych byl rád,díky moc.
VW Golf 2 1.6 GTD,Škoda Felicie a jedna okta v tédéíčku stále nepojízdná.Fáčko už je po smrti.

Mirus
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2008 20:11

Re: Ventilátor topení.

Příspěvek od Mirus »

Neboj se nic na tom neni,ze zhora sundáš tu gumu co těsní s kapotou.Odcvakáš malé mosazné sponky na bokach a pak to rozebereš a koukáš na ventylátor nevim to jistě,ale měl by být přidělán na dvou šroubech povolíš a je venku.Dělal jsem to už je to dávno,tak jenom co si pamatuji......

Uživatelský avatar
Golficek1
Příspěvky: 24
Registrován: 15.01.2009 01:18
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Ventilátor topení.

Příspěvek od Golficek1 »

Díky,já vím,že na tom nic není,moja s tím autem jezdí každý den,a nechci poslouchat ty její kecy,proč do toho hrabeš,když tomu nerozumíš.Od té doby,co fáčko nabořil ožralý chlap se furt něco děje.
VW Golf 2 1.6 GTD,Škoda Felicie a jedna okta v tédéíčku stále nepojízdná.Fáčko už je po smrti.

Mirus
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2008 20:11

Re: Ventilátor topení.

Příspěvek od Mirus »

Jj to máš pravdu :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Golficek1
Příspěvky: 24
Registrován: 15.01.2009 01:18
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Ventilátor topení.

Příspěvek od Golficek1 »

Tak jsem na to mrkl,a je to fakt jednoduché,jenom ta elektrika,to je dobrá prasečina,toho,kdo to vymyslel,toho bych lištil,drží to na dvouch šrubech a je venku,jenom konektory dát tam,kde byly.
VW Golf 2 1.6 GTD,Škoda Felicie a jedna okta v tédéíčku stále nepojízdná.Fáčko už je po smrti.

Mirus
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2008 20:11

Re: Ventilátor topení.

Příspěvek od Mirus »

Vidiš já říkal že je to jednoduchý :D

Zamčeno

Zpět na „Favorit / Forman“