2.0 TDI 103KW

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Sieer
Příspěvky: 6
Registrován: 30.09.2012 23:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

2.0 TDI 103KW

Příspěvek od Sieer »

Zdravim chlapi, nevím jestli mám problém nebo teprve budu mít problém :) divně mi píská turbo, doslova píská, hvízdá nevím jak přesně to popsat. Normálně funguje, táhne pěkně vše jak má být, nepadá do nouzového režimu, pouze jen ten zvuk, jak kdyby tam byl blow off ventil. Nemáte někdo s tím zkušenosti ? Bude stačit ho dát vyčistit nebo koupit nové ? Dííky

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: 2.0 TDI 103KW

Příspěvek od Rouballik »

Sieer píše:Zdravim chlapi, nevím jestli mám problém nebo teprve budu mít problém :) divně mi píská turbo, doslova píská, hvízdá nevím jak přesně to popsat. Normálně funguje, táhne pěkně vše jak má být, nepadá do nouzového režimu, pouze jen ten zvuk, jak kdyby tam byl blow off ventil. Nemáte někdo s tím zkušenosti ? Bude stačit ho dát vyčistit nebo koupit nové ? Dííky

Když píská tak je většinu před smrtí, kolik to má nejeto? Neni v hadici od turba olej?

Uživatelský avatar
motorpower
Příspěvky: 58
Registrován: 17.10.2008 11:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: 2.0 TDI 103KW

Příspěvek od motorpower »

Nemusí tomu být nic.....asi bych to musel slyšet. Většinou turbo je po smrti, když už ho neslyšíš vůbec. To už , ale ani nejedeš :)
A ještě jedna věc, lepší hlučný original, než tichý repas ala china.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4 http://www.sgs-servis.cz/reference/

SGS - Chiptuning

Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Motory“