Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
AdamisX
Příspěvky: 4
Registrován: 23.10.2008 10:32

Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od AdamisX »

Zdravim. Před týdnem jsem si nechal vyměnit napínák plochého řemene, protože měl pěknou vůli a v plném rejdu klepal. Ten nový co jsem tam dal mi za studena pěkně drnčí. Když se to ohřeje tak je klid, ale na ten studený start dělá kravál. Nevíte zda-li je to normál? Díky za rady.

greench
Příspěvky: 27
Registrován: 11.10.2008 13:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od greench »

No podle mne neni,ja jsem ho menil protoze mi prave delal kraval za studena a novy jede pekne potichu... ;)

Dejvidos
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2008 20:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Novy Bor

Re: Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od Dejvidos »

Dělat to nema určitě,ujisti se,že to děla opravdu on a vyreklamuj ho..

greench
Příspěvky: 27
Registrován: 11.10.2008 13:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od greench »

Kdyz tak nan ho zatlac prstem z vrchu a jestli prestene tak je spatny..Tak jsem ho zkousel ja...

biboG60
Příspěvky: 8
Registrován: 08.10.2008 23:35

Re: Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od biboG60 »

niekedy netreba menit.stací namotat teflonovu pasku v jemnej vrstve na šrob toho tlmiča španovaku a uvidite ten rozdiel ;) večšinou tam je tá vôla,pokial nieje ložisko na kladke v prdeli.usetrite tým dost penazí

Uživatelský avatar
huml
Příspěvky: 6
Registrován: 08.10.2008 21:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno

Re: Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od huml »

AdamisX píše:Zdravim. Před týdnem jsem si nechal vyměnit napínák plochého řemene, protože měl pěknou vůli a v plném rejdu klepal. Ten nový co jsem tam dal mi za studena pěkně drnčí. Když se to ohřeje tak je klid, ale na ten studený start dělá kravál. Nevíte zda-li je to normál? Díky za rady.
nech si zkontrolovat jestli nemáš zaseklou volnoběžku na alternátoru, díky tomu pravděpodobně hrčí ten napínák a nejspíš ho to znova zničí

AdamisX
Příspěvky: 4
Registrován: 23.10.2008 10:32

Re: Drnčení napínáku plochého řemene zastudena.

Příspěvek od AdamisX »

Mluvil jsem s mechanikem co mi ho tam dával a řikal že ho předtim zkoušel a ten tlumič na napínáku měl malej odpor, takže by to asi mohlo být tím. Jinak díky za rady. Akorát je provar že nemůžu nikde sehnat jinej origo.napínák za rozumnej peníz a ve VW se mi za něj nechce dávat zbytečnou pálku. Nevěděl by ste případně někdo o někom kdo může sehnat orig.díly? Díky za odpovědi. ;)

Zamčeno

Zpět na „Motory“