PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
sergej999
Příspěvky: 3
Registrován: 10.10.2011 21:28

PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ

Příspěvek od sergej999 »

PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ
koupil jsem budíky maxidot misto svých polodat a ani olfincár (oficiální servis wv) je neuměl sprovoznit,
ale vyřešeno. našel jsem frajéry co to zmákli levou zadní (budíky ven zvozu, přehráli softvér na stole azas budíky spádky a maká to.)
a maj i spoustu dílů naprodej. když bude někdo něco potřebovat s budíkama nebo jednotkou motoru, přiladit klíče,vyměnit jednotku motoru,
vyměnit budíky( třeba polodat za maxidot) apodobně, kontakt: jirka.dily@seznam.cz, tel: 774171008. Jinak na Caddyho, Tourana, Octavii I, II,
Fabii II, Roomstera, Golfa5 máj tak nějak vše, můžou sehnat i díly na sharana a galaxi...


Máj i nějaký sady zimních gum i s plechama,
letní máj taky, jak na plechách tak i na elektronech, momentálně samý 15"

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ

Příspěvek od milhausek »

proč tady spamuješ forum? nesmyslné povídání v každé sekci, dle čísla z googlu je to obyčený vrakáč a z elektronikou nemají nic společného... na škodaforu sergej, tady charon... nauč se pravopis, Galaxy se píše s tvrdým Y

přesně tak, skrytá reklama na obyčejný vrakáč
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

sergej999
Příspěvky: 3
Registrován: 10.10.2011 21:28

Re: PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ

Příspěvek od sergej999 »

přečetl sis to pořádně , asi né co. Jen prozajmavost, kolik zvás umí dostat maxidot z 2.0 tdi do 1.9 tdi kde byly předtím polodat, a navýc s spuštěným jízdním testem uloženým v budíkách. Jsou ze Zaječic u Chrudimy.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ

Příspěvek od milhausek »

já to umím!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 263
Registrován: 16.10.2008 09:44
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PAŠÁCI CO UMĚJ S DIAGNOSTIKOU A MAJ SPOUSTU DÍLŮ

Příspěvek od Majk »

Já myslel, že jsi spamoval jen v sekci O2 ale pak jsem se celkem zděsil když jsem projel celý fórum. Takže všechno smazáno, nechal jsem jen tohle téma a doufám ze už se to nebude opakovat!!!
Nyní: Octavia II 1,9 TDI
Ex: Octavia 1,6i 75 kW

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + styling“