Motor netáhne 1.3Mpi

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Floss
Příspěvky: 1
Registrován: 15.04.2012 22:02

Motor netáhne 1.3Mpi

Příspěvek od Floss »

dobry den,již si nevím rady s problemem ktery nastal po vymene motoru.Jedna se o felicii rv 1997 ,1.3Mpi 50Kw
takze puvodni motor mel vyzranou hlavu tak jsem zakoupil od znameho z bouracky na prdel motor z jeho feldy rv.2001 tentýž motor 1.3Mpi 50KW.namontoval ho do auta a zazitky z jizy hruza motor netáhne,neochotne leze do otáček nad 130km/h se nedostanu a kdzy jo ztak z kopce.upozornuji ze motor je na LPG a zavada se vyskytuje jak u jizdy na Lpg tak na benzin a co jsem již provedl a neprovedl.

pichnul jsem ho na vag a byl bez chyb,otestoval akčni členy vše OK.
nova lambda BOSCH
vyzkousel jsem tri skrtici klapky vsechny bez zavad(promereno atd.)vycistil jsem ji
pretesnene saci i vyfukove potrubi
vyzkouseny tri sady svicek ruznych vyrobcu ,ted jezdim championky origo pro feldu
zapalovaci listy vyzkouseny dve obe pry ok
snimace otacek taktez dva a oba OK
teplotni cidlo na termostatu koupeno nove origo
ventilove vule serizeny
novy filtr sani a palivak
vyfuk->svody,misto katu trubka,stredak JP a konec serie (nechrasti kupovan loni novy)

takže posledni co me napada->snímač tlaku a teploty vzduchu zezadu na sani?
->vadná řj?
->Snímač klepání?

za každou radu a napad dekuju:)

video vyfuku jestli pomuze
http://www.youtube.com/watch?v=XAanOYei ... el&list=UL

PetroFa
Příspěvky: 2
Registrován: 24.07.2015 17:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Motor netáhne 1.3Mpi

Příspěvek od PetroFa »

Ahoj. Měl jsem stejný problém se stejným motorem akorát benzín. Pomohla až výměna řídící jednotky - dá se sehnat i použitá, akorát naprogramování bude dražší ;)

RobinHudecek
Příspěvky: 9
Registrován: 18.01.2016 11:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Motor netáhne 1.3Mpi

Příspěvek od RobinHudecek »

Podle mého je ztráta výkonu při přestavbě na LPG úplný mýtus i u tak slabého motoru jako je 1.3. Podíval bych se v první řadě na tyto informace: *** a z nich je podle mě vše jasné.

RobinHudecek
Příspěvky: 9
Registrován: 18.01.2016 11:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Motor netáhne 1.3Mpi

Příspěvek od RobinHudecek »

Co se týče LPG tak nemyslím, že by to byl problém. U dnešních systémů jako třeba magic4: *** je totiž pokles výkonu fakt nepatrný.

Odpovědět

Zpět na „Felicia“