Chyba 77-00 interní napájení a 01134 houkačka alarmu H12

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
xtratech
Příspěvky: 3
Registrován: 12.12.2012 00:01

Chyba 77-00 interní napájení a 01134 houkačka alarmu H12

Příspěvek od xtratech »

Ahoj, lidi, potřebuju poradit. Mám octávku kombi rv. 2002 a v ní mám orig. alarm., ten se mi z ničeho nic občas spustí a poslední dobou, jak mrzne, tak mi to houká pořád, když ji nechám v garáži rozmrznout, tak je po houkání. Byl jsem u kamaráda a ten mi ji napíchl na diagnostiku a zjistil následující. Chyba 01134 houkačka alarmu H12 a pak chybu 77-00 interní napájení. Neví někdo, co je to za chybu a jak ji odstranit? Ještě mám jedno podezření, protože interní osvětlení by mělo svítit, když se otevřou jakýkoliv dveře, ale když otevřu dveře za spolujezdcem, tak interní světlo nesvítí a zámek u těchto dveří nesejfuje, je možné, že to má co společného s touto chybou, co vyhodila diagnostika? Dík za pomoc, Pavel.

xyp
Příspěvky: 4
Registrován: 13.12.2009 14:17

Re: Chyba 77-00 interní napájení a 01134 houkačka alarmu H12

Příspěvek od xyp »

Mám stejnou chybu ve VAGu ale prozměnu mi ted alarm nejde a nevím kde najdu Pojistku (pokud to není v pojistkové skříni) a nevím kde najdu zál. baterii k alarmu - tím pádem to ani nemohu zkontrolovat. kdyby někdo věděl budu rád. Alarm houká jen když držím dost dlouho tl. na klíči pro zamknutí (takže siréna jde) ale při pohybu či otevřených dvěřích ani nezabliká ani nehouká.

xtratech
Příspěvky: 3
Registrován: 12.12.2012 00:01

Re: Chyba 77-00 interní napájení a 01134 houkačka alarmu H12

Příspěvek od xtratech »

Ahoj, tak já už jsem si to opravil sám. Měl jsem šluslý jeden drát od zámku kufru, co vede levou kapsou v zavazadlovém prostoru. Vytekl mi tam kanystr s vodou do ostřikovačů. Když otevřeš postupně jakýkoliv dveře a kufr, měla by se rozsvítit kontrolka otevřených dveří na palubní desce. Mě při otevřeném kufru nesvítila kontrolka, takže se alarm ani neaktivoval. Stačilo pouze připojit jeden kabel a bylo po problému. Mě tedy ještě nesejfoval zámek, takže jsem měnil ještě ten. Odkud jsi? Kdyby něco dej vědět. Pavel

xyp
Příspěvky: 4
Registrován: 13.12.2009 14:17

Re: Chyba 77-00 interní napájení a 01134 houkačka alarmu H12

Příspěvek od xyp »

Mě nejdede alerm vůbec. Dřív stačilo zatáhnout za kliku u dveří nebo pohnout autem a okamžítě začal alarm blikat a pak houkat ted mohu nechat otevřené všechny dveře a nejde nic. Houká jen když podržím dlouho ovladač. Me diagn. vypsala jen chybu 49-10 bez komunikace - Sporadicky , chyba 01134 tak nevím pokud najdu pojistku nebo baterii zdroje tak to můžu omrknout ale zatím nevím kde je :D jinak jsem z okolí Sokolova.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“