Motor raz od času zdochne a nenastartuje....

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
matus1989
Příspěvky: 2
Registrován: 25.01.2014 23:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Motor raz od času zdochne a nenastartuje....

Příspěvek od matus1989 »

Zdravím

Mam problém, raz za čas hlavne ked je na cestách mokro alebo snežná člapkavica ( v lete ani tak nie ) auto ide ide zrazu sa začne dusiť ale už som tak trochu vedel že ak podradim čo ja viem do dvojky a držim vo vysokých otačkach tak beží ale ak pride že musím zabočiť s hlavnej cesty zabočim dam do trojky a už sa dusí až napokon zdochne po opetovnom štartovaní auto nechce chytiť pričo my pri dlchšom točení vyskoči kontrolka oleja ale keď auto postoji v kľuďe zhruba tak pol dňa natoči ako by sa nič nedialo, pýtal som sa kamarátov, a ešte sa s takým problemom nestretli prosím vás ak ste sa s tým už stretli bol by som uvítal každu radu už som zúfali mnoho krát my auto zdochlo na pol cesty domov a museli ma kamoši prisť odtiahnuť neviem či my to na diagnostike ukáže keď že tam pridem s autom ktoré buďe naprostom poriadku naopak ak buďem za sa na ceste domou tak opäť zdochne opakujem stáva sa to len tak zhruba 1-2 krát za čo ja viem 2 mesiace hlavne keď je na cestach člapkavica alebo pri silnom daždi vôbec ani nemam šajnu čo to môže byť nie som si isty či je tam spodný kryt motora môže sa stať že tam niekam nastrieka voda a to spôsoby tú poruchu?Nie som velký znalec do áut len čo sa týka zakladných veci. Jedná sa o ( Octavia 1,6 55kw rok výroby myslím 99 )

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor raz od času zdochne a nenastartuje....

Příspěvek od BigBang »

asi ti tam někudy teče, lehni pod auto a uvidíš jestli tam dekl je nebo neni ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

matus1989
Příspěvky: 2
Registrován: 25.01.2014 23:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Motor raz od času zdochne a nenastartuje....

Příspěvek od matus1989 »

Myslim že to buďe tým, neska som sa bavil s kolegom v praci vravel že jednému známemu robilo to iste, a odkedy tam dal stredový kryt motora že je zatial všetko v poriadku skusim to aj ja a potom sa ozvem :)

Odpovědět

Zpět na „Motory“