Celková historie vozidla CEBIA

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lubos85
Příspěvky: 61
Registrován: 12.12.2012 13:55

Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od Lubos85 »

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s firmou cebia. Přemýšlím že si nechám zjistit vše o voze ale zase aby vůbec něco zjistily a já nevyhodil jen tak 500kč. Děkuji

přikládám ještě odkaz na historii vozidla:

http://www.zkontrolujsiauto.cz/autotrac ... ii-vozidla

rosierepraha
Příspěvky: 1
Registrován: 20.03.2014 15:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od rosierepraha »

Hlavne pozor,aby nemelo uz piskovana skla od Cebia. Včera jsem chtěl prepsat na sebe u auta ten jejich certifikat,protoze auto ma od nich uz vypiskovana všechna okna a chteli po me 650,- za udajnou preregistraci. A když to pry nezaplatim tak,ze mi u nich registrovana okna zrusi. Tak jsem jim řekl,ze chci okna do původního stavu . Nechapu když uz to jednou bylo zaplaceno a ne malo,ze si dovoli za prepsani rici takovy nesmysl . Cebia me zklamala na cele care a dovolomim si rici,ze me to primo vytočilo !

kmonicek
Příspěvky: 3
Registrován: 26.03.2014 10:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od kmonicek »

zdravím, cebii jsem zkusil než jsem si pořídil poslední auto - cca 6 měsíců. Kupuju vždycky ojetý auto ale od soukromníka, protože mi to přijde spolehlivější než bazar. narazil jsem na netu na inzerát, kde chlapík nabízel octávku, kterou získal v dědictví. Neměla být bouraná, pravidelně servisovaná. Ale podle toho, jak všude ukazujou statistiky kadených a stočených aut, jsem si zkusil prověřit vinko. dobrý je, že jde předem zjistit, kolik záznamů cebie má - u toho mýho měli 6, takže jsem si řekl, že z toho se něco vyčíst dá a zaplatil jsem 500. auto mělo mít podle jejich záznamu stočený tacháč o 80 000km než inzeroval majitel. ale stejně jsem za ním zajel i se známým mechanikem a po prohlídce a po jízdě jsme usoudili, že auto vypadá v pořádku. Na majitele jsem pak vytáhl výpis z cebie a řekl mu, že si to auto vezmu, ale ať jde s cenou dolů. dohodli jsme se, že dá slevu - o stočený prý ani nevěděl a mě auto dobře slouží...

Uživatelský avatar
Lubos85
Příspěvky: 61
Registrován: 12.12.2012 13:55

Re: Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od Lubos85 »

Dobrý den.Děkuji za příspěvek. Stále se rozmýšlím zda to mám zkusit nebo radši ne.

kmonicek
Příspěvky: 3
Registrován: 26.03.2014 10:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od kmonicek »

Dřív jsem to taky nepoužil, až po té mediální masáži. Ale asi na tom něco bude, jak to je v dnešní době s tím stavem aut na trhu. Špatný je, že na to můžete narazit i u soukromníka a ne jen v bazaru...Osobně jsem toho názoru, že pokud nechcete do auta cpát mraky peněz za servis a opravy, tak se vyplatí zaplatit za prohlídku mechanika a cebie - pokud má informace. Dneska auto vydrží najet i milion, takže ty kilometry při správným servise nemusejí být problém, (proto jsem se to nebál koupit), ale na cenu to má dost velký vliv. a navíc taky aspoň jistě vím, co mám čekat za opravy, co kdy měnit. když je stočený tachometr, může třeba prasknout klíňák, protože nebude v čas měněnej...tohle je moje zkušenost, někdo má třeba zase jinou, mě se to vyplatilo

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od BigBang »

dělat prověrku od Cebie na už vlastněnym autě bych asi nedělal, nic to už nevyřeší, akortá budeš nasranej a kdyby to čirou náhodou byla čorka, tak okamžite informujou PČR... Výhoda je, že ti to zadarmo řekne, kolik maj záznamů, takže víš, že aspoň něco za ty prachy dostaneš + před koupí ojetiny to je jistota. Navíc můžeš mít argument na slevu např. z důvodu stočenejch km atd. Ve finále je to stejně jenom na tobě, ale před koupí ojetiny, bych toho asi využil. Zvláště u VW group :D
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

kmonicek
Příspěvky: 3
Registrován: 26.03.2014 10:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Celková historie vozidla CEBIA

Příspěvek od kmonicek »

U vlastněnýho auta se to vyplatí hlavně když ho chceš prodat. Známá takhle prodávala auto, se kterým jela jednou týdně na nákup a zpět. Jinak stálo v garáži, v super stavu. Měla problém s tím, že jí to nikde nechtěli vzít nebo jí chtěli stáhnout na ceně a argumentovali stočeným tacháčem. Když k tomu udělala cebii, tak se to prodalo hned.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“