Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
Příspěvky: 9
Registrován: 25.04.2011 12:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Čágos kluci, nedělal jste někdo přestavbu/ výměnu/zmenu motorizace ?

Doma máme Octavii 1 - 1.6i 85PS, ale spotřeba na tom motoru neni nic moc jak každej víme, tak jsem se rozhodnul, že tam našim dám místo toho 1.9 Tdi AGR a potřeboval bych vědět zda jste někdo řešil podobnou změnu i u vw, jak to dneska chodí po těch letech. Zda mi to povolí změnu paliva. Tenkrát jsme to řešily u starýho golfa, ale to už je něco let. Díky moc Honza :mrgreen:

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od MATTESS »

Nesmysl, tohle nikdo nepovolí. A pochybuju, že tohle někdy někdo legálně přestavěl v minulosti. Je to zcela jiné auto, jiný podvozek, převodovka.... Stačí se podívat do vyjádření Škody o přestavbách
Prodat a koupit jiný auto ;)

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
Příspěvky: 9
Registrován: 25.04.2011 12:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

a můžeš mi říct v čem je to jiný auto ? Tys něco podobnýho dělal, nebo tě to napadlo jen sem něco napsat ? A hlavně nechápu proč bych měl prodávat octávku v top stavu když v životě už v takovým nikde žádnou nenajdu ;)

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od MATTESS »

Proč píšeš otázky, když odpovědi máš už napsaný? Tak ještě jednou
1/ myslíš si, že benzínová Octavia je totožná s naftovou? Omyl, není. Jiná je elektrika, celý palivový system (kdo by to řekl? :o ), hlavně převodovka, spojka a nevím, co ještě. Nebude sedět VIN, kde je typ motoru zakódován
Ten výkon, co udáváš (85PS), je divný. Takový se nemontoval
2/ koupit jinou vyjde podstatně levněji než dělat takové harakiri a hlavně se vyhneš spoustě problémů.
Jelikož prohlášení Škodovky o přestavbách si nenajdeš, tady ho máš. Doporučuji odstavec C1
http://rapidka.skoda-katalog.eu/docs/vy ... 050628.pdf

a pokud ani to nestačí, napiš sem a oni Ti to vysvětlí
Jan.Radej@skoda-auto.cz

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
Příspěvky: 9
Registrován: 25.04.2011 12:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

MATTESS píše:Proč píšeš otázky, když odpovědi máš už napsaný? Tak ještě jednou
1/ myslíš si, že benzínová Octavia je totožná s naftovou? Omyl, není. Jiná je elektrika, celý palivový system (kdo by to řekl? :o ), hlavně převodovka, spojka a nevím, co ještě. Nebude sedět VIN, kde je typ motoru zakódován
2/ koupit jinou vyjde podstatně levněji než dělat takové harakiri a hlavně se vyhneš spoustě problémů.
Jelikož prohlášení Škodovky o přestavbách si nenajdeš, tady ho máš. Doporučuji odstavec C1
http://rapidka.skoda-katalog.eu/docs/vy ... 050628.pdf

a pokud ani to nestačí, napiš sem a oni Ti to vysvětlí
Jan.Radej@skoda-auto.cz
1) Proč mi odpovídáš něco, co nemá hlavu ani patu ? To si myslíš že mi je 5 let, že nevim že benzinová octavia má benzinovou elektriku a naftová natovou elektriku ? A ještě jsi mi nenapsal že to má třeba taky jiný budíky a Taky že to má jinej chladič, hadice na vodu, a že do naftový se leje nafta a do benzinový benzin ?

2) Mě absolutně nezajímá kolik na tom ztrávim času, předělával jsem kopu motorů a jinejch aut, předělat auto je asi tak složitý jako sebrat dítěti hračku. To nemluvim o tom když bych to předělal na mTdi, tak večer bych měl hotovo.

Jen jsem chtěl odepsat zda to někdo dělal a nebo nedělal. To je proste vsechno. V pohode dekuju, zavolam si na zastoupeni, jen jsem chtel vedet zda to tu nekdo delal

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od MATTESS »

Na tohle bys jako čekal jakou odpověď?
BADBOYSFAMILY píše:a můžeš mi říct v čem je to jiný auto ?
Taková otázka vypadá na 15ti letýho puberťáka, co dostal nápad.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
Příspěvky: 9
Registrován: 25.04.2011 12:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

MATTESS píše:Nesmysl, tohle nikdo nepovolí. A pochybuju, že tohle někdy někdo legálně přestavěl v minulosti. Je to zcela jiné auto, jiný podvozek, převodovka.... Stačí se podívat do vyjádření Škody o přestavbách
Prodat a koupit jiný auto ;)
Tak buď fetuješ nebo nevim. Každopádně už to neres, když o autech nic nevíš prosimtě. Děkuju

Piš mi napad pubertaka, az pár aut podobnejch predelas sam, tak za mnou prijd a vysvetluj mi jakej je rozdil mezi naftovym a benzinovym autem, jeste jsi mi zapomnel napsat to, ze do benzinu nesmim zapomenout natankovat benzin.

To jediny co jsem tady chtel vedet BYLO : Zda je to oficielne mozny . A ne to ze je tam jina nadrz i tamto a tohle, to vim i bez tebe.
To je jako kdybys chtel vedet kolik z jakyho materialu je vyrobeny tricko a ja ti rekl ze to je tricko od dieselu nebo od Exe a ze ho muzes nosit jenom v lete, protoze v zime musis nosit bundu aby ti nebyla zima.

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od MATTESS »

Vidím, že máš problem pochopit psaný text...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“