LED světla pro denní svícení vhodné do mřížky vedle mlhovek

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
KarelV
Příspěvky: 68
Registrován: 14.09.2011 15:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno

LED světla pro denní svícení vhodné do mřížky vedle mlhovek

Příspěvek od KarelV »

Ahoj, nemáte někdo TIP na LED-světla, která by dobře vypadaly a dobře pasovaly do mřížky vedle mlhovek? Mám Fábii Combi 2007 (pravda bez mlhovek - ale to snad na věci nic nemění) a sháním se po šikovných LED-světlech...
Z toho, co už jsem prošel na NETu, se mi zatím pozdávají nejlíp tyto:
1) světla od KEETEC s označením DRL14 o rozměrech 140 x 23(30?) x 51 mm ...
anebo možná (?)
2) světla DRL 16-1W ozměrech 160x25x34/54 mm ...
Jenom váhám, zda už nejsou až moc široké(?) ... aby se tam vlezly...

Máte je někdo jedny či druhé (anebo úplně jiné) na své Fábii?
Jak vám tam pasovaly ty vaše a jak jste s nimi spokojeni?
A ještě mě napadlo: když se stane a auto nepojede, tak kvůli namontování oka na tažné lano - to aby člověk ta světla nejprve ODMONTOVAL? - Díky za každou radu, za každý TIP.
Přílohy
P.S.: Mám tento typ mřížky.
P.S.: Mám tento typ mřížky.
skoda-fabia-combi-47kw.jpg (67.04 KiB) Zobrazeno 4571 x

Mux
Příspěvky: 1
Registrován: 21.11.2013 18:41
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: LED světla pro denní svícení vhodné do mřížky vedle mlho

Příspěvek od Mux »

Ahoj, Já jsem se tímto problémem zabýval pul roku !!! Prošel jsem jsem všechny e-shopy kde prodavájí LED DRL světla a našel jsem jen pár kousků, které tam vlezou. Potom přišla otázka jak to zapojit ?? Různá světla mají různé moduly od těch na svorku 15a až po ty co si sami rozpoznají bud s napětové charakteristiky nebo proudové přímo na AKB...

Já jsem nakonec byl rozhodnut koupit i LED světla s mlhovkami že je usadím do držáku na mlhovky (já mlhové na autě nemám :((( )
Nakonec jsem osobně zajel do kamenné prodejny z jednoho e-shopu kde jsem se dozvěděl že nemá cenu kupovat DRL sadu z více jak 6 diodama - za čas prý odejdou jednotlivé diody a vypadá to blbě ://

Nakonec jsem zvolil variantu obdélníkové, které vlezou do mřížky. Typ světel Narva s řízeným proudovým odběrem diod!!! A zapojení je přímo na AKB a modul světel sám rozpozná jakoukoli změnu v AKB pomoci hlídání proudu. Nevýhodu jsem zjistil v tom že když je v autě zapnut spotřebič který má větší odběr v řádu 10A tak se sepnou... Ale aspon když se otevřou už dveře a sepne čerpadlo, světla se rozsvítí. Napětové sice se rozsvití až po startu, ale zase trvá dlouho než zhasnou, než klesne napětí pod 13V.....
http://www.obautodily.cz/eshop/svetla-p ... 6991.eshop

Foto na autě
Přílohy
SDC13175.JPG
SDC13174.JPG

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: LED světla pro denní svícení vhodné do mřížky vedle mlho

Příspěvek od BigBang »

nechci bejt negativní, ale prostě ne... podle mě je jediná správná cesta, cesta nejmenšího bastlení a nenarušování designu, dát je místo mlhovek ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

mddmirek
Příspěvky: 69
Registrován: 10.01.2012 16:41

Re: LED světla pro denní svícení vhodné do mřížky vedle mlho

Příspěvek od mddmirek »

Přílohy
post-11318-1254250610.jpg
post-11318-1254250615.jpg

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + styling“