NAvi Columbus, nejde graficky park.pomicnik

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
MatoCA
Příspěvky: 2
Registrován: 20.06.2015 12:39
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

NAvi Columbus, nejde graficky park.pomicnik

Příspěvek od MatoCA »

Ahojte

Chcel by som sa opytat pár vec, nevedel by mi niekto poradit?

Mam Octaviu Scout pred FL. Rok 2008. Navigacia Columbus (Řídící jednotka SW: 3T0 035 680 A HW: 1Z0 035 680 A) od vyroby. Parkovaci asistent mi nezobrazuje na Columbuse, zvukovy signal funguje ako ma, no neukazuje to aj graficky, tak sa chcem opytat, ci to vobec tato RJ podporuje.

Dalej mi nefunguju na MF volante niektore tlacitka( prepinanie pesniciek alebo radio stanic a posuvanie pesniciek alebo ladenie radiostanic) inak pridavanie zvuku ide a taktiez ide aj vypinanie zvuku a tlacitko osvetlenia volantu. RJ volantu je ( Řídící jednotka SW: 1K0 953 549 BG HW: 1K0 953 549 BG).

Pre pripad, riadiaca jednotka parkovacieho asistenta:
Řídící jednotka SW: 1Z0 919 283 B HW: 1Z0 919 283 B

Mám Vag, len sa v tom moc nevyznam:(

Nemáte s tym niekto skusenost?

Vdaka moc

stann2
Příspěvky: 1
Registrován: 23.09.2014 15:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: NAvi Columbus, nejde graficky park.pomicnik

Příspěvek od stann2 »

presne tento problem mam aj ja.volant funguje tak ako pišeš.na to zobrazenie na columbuse mi v servise povedali že treba novu riadiacu jednotku ktora stoji 120eur.zdalo sa mi to dost vela tak som to neriešil.O2 2008 L/C 2l pred fc.už si to vyriešil?

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: NAvi Columbus, nejde graficky park.pomicnik

Příspěvek od milhausek »

nutná výměna rj parkováků, doplnění kabeláže, správné nakodování.. a pro volant správné kodování a gateway
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

MatoCA
Příspěvky: 2
Registrován: 20.06.2015 12:39
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: NAvi Columbus, nejde graficky park.pomicnik

Příspěvek od MatoCA »

Parkovaky som nevyriesil, ako si pisal, treba vymenit RJ a do toho sa mi tiez nechce...:(.... ale ten volant ma stve a je cudne, lebo predtym viem ze fungoval, skusal som to nakodovat ale stale sa mi to nepodarilo:( gateway? moze byt zle nakodovana? alebo?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“