(NE)jen moje FIII

Moderátoři: BigBang, Majk

Mikino
Příspěvky: 6
Registrován: 26.04.2015 07:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od Mikino »

Nenarocny zakaznik = dobry zakaznik :D

Crolax
Příspěvky: 2
Registrován: 05.08.2015 09:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od Crolax »

Zdravím. Ja mám so svojou najazdených nejakých 14000km a zatiaľ som nadmieru spokojný. Takže teraz už len čakám kým budú dostupné nejaké zaujímavé tuningové diely.
Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od BigBang »

to jsem teda žabař, za měsíc a půl 1300 km :lol:
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Crolax
Příspěvky: 2
Registrován: 05.08.2015 09:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od Crolax »

No ja ju mám ale od marca ;)
Obrázek

jarda.ol
Příspěvky: 3
Registrován: 06.10.2015 20:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od jarda.ol »

Tož jsem ji mršku nafasoval v práci. Toužil jsem po novém kombíku a dostal jsem ho. Trojková Fabia Kombi - 1,2 66kW. Po několika měsíčním čekání na dodání auta můžu spokojene hodnotit.

-Design se povedl.
-Motor je to trošku línější od spodku, ale vzhledem k tomu že má za 14dní najeto jen 1200km, tak to jde. Však ona se rozjezdí.
-Podvozek sedí skvěle.Tvrdost mi vyhovuje.
-Sedačky velice příjemné. Isofixy pro dětské sedačky jsou rovněž Ok.
-Volant dobře padne a jde dobře nastavit ve dvou směrech.
-Brzdy jsou dost účinné.
-Kufr je rovněž docela slušný. Navíc roletka dělá dobrý přístup. U zadní sedačky bych snesl i výklopné podsedáky. Jdou sice vyjmout, ale přijde mi to jako bych je vytrhnul. Pokud bych to dělal často, pak tam za chvíli nebudou držet.
-Přihrádky v kufru jsou OK. U řidiče bych ještě nějakou snesl.
-Přihrádka na brýle nic moc -vlezou mi tam jen dioptrické. Sluneční nemají šanci.
-Radio s handsfree je OK. Ale snesl bych repro i někde vzadu -tady je určitě mezera.

Dnes jsem ji trošku poškádlil zčásti na dálnici a pak mezi kopečky. Cestou Olomouc-Kyjov přes Bučovice (cca86km jedna cesta). Cestou tam jsem dost chvátal mimo povolené limity ..ano se neptejte :) . Jízda to ale byla dost pohodlná. Zpět jsem jel spíše na spotřebu. Na trase jsem i přes dravou jízdu tam nakonec ustál průměrnou spotřebu 5,5l/100km.

Nicméně jsem cestou zpět natankoval v Bučovicích a do Olomouce dojel s nečekaným výsledkem (trasa 61km). Cestu zpět jsem jel v rámci běžných povolených limitů. Po dálnici jsem se moc zas tak moc nelajdal - jel jsem do 113km/h. Z kopce jsem vždy brzdil motorem. Držel jsem se ukazatele okamžité spotřeby a snažil se rozjíždět zlehka. Na trase od tankování jsem nakonec dojel s průměrnou spotřebou 4,5l/100km.
Takový výsledek mně dost překvapil.

Má někdo podobné zkušenosti??

Jarda, Olomouc
Jarda, Olomouc
služební: Fabia Kombi III 1,2 66kW - r.v.2015 bílá
soukr.: Hyundai Accent 1,4i 71kW - r.v.2007, Celadon Blue

Honza.Poll
Příspěvky: 1
Registrován: 01.11.2015 10:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od Honza.Poll »

Ahoj prosím o vyplnění dotazníku ohledně fabie 3 http://www.survio.com/survey/d/T2S9S9M5K9M4O9G9P . díky

Zetorák
Příspěvky: 2
Registrován: 19.07.2015 16:34
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od Zetorák »

Ahoj, kúpil som si trojkovú Fabiu 2017, bolo to predvádzacie vozidlo. Dostal som k nemu len jeden kľúč, s tým, že do 14 dní mi vyrobia aj druhý. Keď mi odovzdávali druhý kľúč, pýtal som si od nich aj pin k imobilizéru. Samozrejme bola veľká neochota z ich strany. Nakoniec mi ho nedali. Na štítku pri kľúči som mal len koncové číslo WIN.
Chcem sa opýtať, má predávajúci povinnosť odovzdať k vozidlu aj pin imobilizéru? Ja si myslím, že je to súčasť auta.
Môžem sa niekde brániť? Napr. SOI?

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: (NE)jen moje FIII

Příspěvek od BigBang »

o pinu k immobilizéru slyším poprvé
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Odpovědět

Zpět na „Fabia III“