svítí kontrolka smyku

2004 - 2008.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
icker17
Příspěvky: 1
Registrován: 25.04.2016 19:35
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

svítí kontrolka smyku

Příspěvek od icker17 »

Mám dotaz, po výměně pneumatik se mi začalo stávat, že v autě při jízdě cukne, rozvítí se kontrolka smyku a zdá se mi, že se sníží výkon. Mohlo by to mít nějaký dopad na výměnu pneumatik. Já myslím, že tohle se mi stalo už když jsem měl Forda, že mi p ovýměně pneu občas v autě škublo, snížil se jakoby výkon a pak se to rozjelo a potom to úplně zmizelo. Teď mám Š. Oktávia II combi 2011. Prosím o rady. Na diagnostiku se mi nechce, protože už jen to stojí prachy a já mám pocit, že to musí nějak s výměnou souviset.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: svítí kontrolka smyku

Příspěvek od BigBang »

Za to já mám pocit, že se vagu nevyhneš ;) Co by se mělo změnit výměnou kol? Teda pokud jsi nedal větší či menší kola na jednu z náprav a nebo neutrhl kabel od čidla ABS... Podle toho co píšeš, tak to vypadá na to, že se snaží zasahovat ASR, tedy protiprokluz, v momentě, kdy to není potřeba. Tak nějak předpokládám, že se to děje nepravidelně a vzhledem k tomu, že si jednotka myslí, že vše vyhodnotila jak měla, tak tě asi ježdění s vagem nemine, protože asi jedinou možností bude hledat jestli nějaký čidlo nehází nesmyslný hodnoty ;)

BTW: přesunuto do správný sekce
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Odpovědět

Zpět na „Octavia II“