tažné zařízení

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
jozin
Příspěvky: 24
Registrován: 19.06.2010 19:33
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: český brod

tažné zařízení

Příspěvek od jozin »

Prosím vás co všechno je potřeba respektive jak moc velký zásah je nechat si namontovat tažné zařízení a jaká je průměrná cena děkuji

Vláďa 1
Příspěvky: 67
Registrován: 01.04.2012 22:07

tažné zařízení

Příspěvek od Vláďa 1 »

Ahoj, montáž tažného zařízení není velký zásah. Jde o výměnu kabelového svazku a vlastní montáž. Cena je podle typu včetně montáže kolem 8000,- Kč. Záleží na servise .Za dopoledne je vše hotovo a nezapomeň si to nechat napsat do TP.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

tažné zařízení

Příspěvek od milhausek »

žádný kabelový svazek nemění, velmi doporučuji použít originál jednotku tažného zařízení - připojit a nakodovat.... jednotka potom kontroluje i žárovky na vleku a nahlásí vadnou na palubním pc, dále vypne parkovací senzory pokud v autě jsou, vypne mlhovku na autě pokud je připojený vlek, u novějších aut funguje potom stabilizace ESP s přívěsem jinak a zajistí srovnání vleku pokud se rozhoupe..

pokud montuji tažné tak vždy pouze s originál jednotkou
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Mitchz
Příspěvky: 11
Registrován: 24.06.2009 11:09

tažné zařízení

Příspěvek od Mitchz »

No nevím chlapi kde jste přišli na 8000 ale já kupoval tažné tady http://www.autodily-na-skodu.cz/autodil ... ia-2-COMBI a za cca 3000 Kř bylo i s elektrikou, ta sice není originální Škoda, ale je Německá a mechanik s ní neměl problém a šlape bez problémů půl roku.........Ten si vzal 800 Kč a vlezl jsem se komplet do 4000 :D

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

tažné zařízení

Příspěvek od milhausek »

tak s tím bych se tady ani nechlubil.. originál elektrika spolupracuje s ESP, hlídá žárovky, spolupracuje s origo alarmem, vypíná mlhovku, odpojuje parkovací senzory... pokud ti to mechanik zapojoval a nerozumí tomu tak se ani nedivím že s tím neměl problém.. pokud ti stačí že to jenom svítí tak není co dodat
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Mitchz
Příspěvky: 11
Registrován: 24.06.2009 11:09

tažné zařízení

Příspěvek od Mitchz »

Tak to si mě asi špatně pochopil, já nepsal, že mám to obyč elektro (jen zásuvku). mám elektro s tou Canbas jednotkou od Erich Jeger tuhle http://www.autodily-na-skodu.cz/autodil ... -7pol-WH-1

Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 123
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Re: tažné zařízení

Příspěvek od admin »

Ještě bych pak dodal, že zápis je jednoduchý podobný jako zapsat elektrony. Pokud to montuje certifikovaná firma, tak je to lepší nechat na nich, protože mají zvýhodněné podmínky. Jen v uvozovkách donesou papír na úřad. Pokud to montuješ ty, tak potřebuješ podložit montáž respektive provedení.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“