Scala + Bolero - pri telefonovani nejde zvuk

2019 -

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Dac
Příspěvky: 3
Registrován: 09.11.2019 15:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Scala + Bolero - pri telefonovani nejde zvuk

Příspěvek od Dac »

Ahojte,

Dost mozna se to tu uz resilo, nicmene, ja jsem toto tema nenasel. Muj problem se tyka prenosu zvuku pri hovoru za pouziti jak CarPlay tak HFP. U CarPlay je jedno, jestli je telefon (iPhone 7) spojen pres bluetooth nebo kabel. Telefon je v poradku sparovany, muzu pustit hudbu jak pres bluetooth, tak pres CarPlay...nicmene, kdyz vytocim cislo a chci volat, tak je infotainment bez zvuku (muzu zesilovat/zeslabovat jak chci > bez efektu). Hovor se spoji, ale zvuk z repraku auta proste nevychazi.

Muzete mi prosim nekdo poradit co s tim? Tovarni nastaveni Bolera jsem uz provedl > bez efektu. Aktualizace software auta jsem hledal, ale pise mi to, ze pro tento VIN neni zadna novejsi aktualizace dostupna. Auto je super, ale pokud neumi obslouzit zakladni funkci volani bez problemu, tak je to smutne.

Diky moc za rady!

Dac
Příspěvky: 3
Registrován: 09.11.2019 15:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Scala + Bolero - pri telefonovani nejde zvuk

Příspěvek od Dac »

ferda25 píše:
02.11.2020 16:54
Ještě občas vypnutí/zapnutí telefonu.
Nebo jak tomu bylo u me - mit spravne nakodovanou tu ridici jednotku, ktera se o to stara.

Dac
Příspěvky: 3
Registrován: 09.11.2019 15:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Scala + Bolero - pri telefonovani nejde zvuk

Příspěvek od Dac »

ferda25 píše:
02.11.2020 17:02
Jednotka nebyla správně nastavená z výroby???
Celkove to auto bylo v nejakem divnem modu neco mezi prevoznim a provoznim. Neco se chovalo normalne, neco bylo totalne zblaznene. Jednotka zvuku byla na svolavacce a od tama se vratila ne uplne spravne nakodovana. Dale musel probehnout update infotainmentu, bohuzel ne online, jak by to melo fungovat, ale pres usb v servisu (napr se neprepl obraz z couvaci kamery zpet na radio a zustalo to viset na obrazovce kousle a tak). Jednotka rizeni nebyla spravne nakodovana, auto vedlo lehce doleva. Po vsech laserovych a nevim jakych geoskach, kdy neutahli ani sroubek se zjistilo, ze slo opet o nejake nesmyslne nastaveni jednoho parametru, kdy si auto myslelo, ze do nej pere vitr zleva, ikdyz tomu tak nebylo (jestli je to pravda nebo ne jsem se dal nepidil, auto jede rovne). Par hodin autoelektrikare/ladice ridicich jednotek a vsechno slape od te doby jak ma, za par dnu tomu bude rok. Nicmene, ten start byl noblesni...aspon ze vse v ramci zaruky.

Odpovědět

Zpět na „Scala“