Přefukujici turbo POMOC

2004 - 2008.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
fb_robajz
Příspěvky: 1
Registrován: 20.05.2020 15:55

Přefukujici turbo POMOC

Příspěvek od fb_robajz »

Ahojte skodovaci

Mám 2.0 tdi 103 kw BMM 8v oktavku.

Měnil jsem turbo za nové, n75 ( starý byl žlutý a už dosluhoval) vyměněny olej...

Před výměnou jsem měl klasicky auto nachipovane na nějakých 125kw, bohužel po výměnu turba a výše zmíněného , se testovalo a napojila auto na diagnostiku, a když se tam nechal ten soft , ukázal Log, ze turbo prefukuje o dost a byla by šance pokud bych ho tam nechal, ze by se turbo rozletelo, a taky ze ano když sme to projížděli dala se 4rka 4000 otáček a naskocilo zhaveni a bylo to v nouzaku, když se mi tam nahrála série tj klasicky Soft pro 103kw verze, tak stále tam byl nějaký prefuk, ale ne takový aby se na tom nedalo jet...
Nevíte kde by mohla byt chyba , hadicky k turbu byly kontrolovaný 3x, bylo mi i řečeno ze mám zasrany dpf, ale těm mám na 19,7%, byl sem ma regeneraci a hodnoty klesly na 0%, tím to si myslím byt nemůže.
Ono si asi technik nechce moc přiznat že by to mohlo byt tím novým turbem, nebo mate nějaké rady na co se podívat nebo kde hledat chybu?
Mám i log jestli chcete s čipem kde prefukovalo dost , a na sérii kde to není tak markantní..
Díky moc

Odpovědět

Zpět na „Octavia II“