Škoda díly

Pouze nabídka dílů.

Moderátoři: BigBang, Majk

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Škoda. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu tzv TOPovat je možné odesláním Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
Odpovědět
Voton.cz autodíly
Příspěvky: 5
Registrován: 20.07.2020 21:01

Škoda díly

Příspěvek od Voton.cz autodíly »

To je hrůza, už zas někdo, kdo se chce cpát na fórum, co? :roll: :twisted: Nemusíte to číst, prostě to zavřete a máte to.
Pokud nejsi absolutní neznaboh, tak si semtam na autě něco uděláš i sám a jasně, každý máme svého autodílaře, ke kterému se většinou obracíme. Tak proč měnit, když to zatím jakž takž funguje. Teď bychom mohli tady psát, jak jsme "nejlepší partner" s "nejlepšími cenami" a přitom "s nejkvalitnějšími díly". A víš ty co - prdíme na to. :idea: :lol:

Pokud jsi totiž doteď byl plně spokojený s tím, jak tvůj e-shop s díly funguje, nemáš důvod zkoušet nic jiného, viď? Proč taky. Pokud je cena za dopravu minimální, možnost osobního odběru v místě bydliště, pokud tě nikdo netahá za nos a nenabízí slevu na předražené zboží (které kamarádům dá pod pultem za zlomek ceny co tobě), pokud díly přijdou obratem nebo pokud "skladem" znamená skutečně "dojdu dozadu a vezmu zboží do ruky", pak je svět v pořádku.

Pokud chceš zkusit něco jiného (a fakt jsi dočetl až sem), zkus mrknout na Voton.cz autodíly sem - OE díly pro Škodu i náhrady v jednom e-shopu.

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“