Sedačka řidiče

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
fb_sarka
Příspěvky: 2
Registrován: 25.05.2020 18:33

Sedačka řidiče

Příspěvek od fb_sarka »

Dobrý den, mám prosbu ohledně sedačky řidiče. Manžel má problém se zády a nevyhovuje mu výška a tvrdost sedačky. Lze sedačku řidiče nahradit nějakou vyšší a měkčí sedačku z jineho vozu ? Manžel je cizinec a já neřídím, tak Vás žádám o shovivavost. Vlastníme Škoda Fabia r.2001, 1,9 TDI. Děkuji, s pozdravem Šárka

connect5555
Příspěvky: 2
Registrován: 24.06.2020 20:30

Re: Sedačka řidiče

Příspěvek od connect5555 »

Dobry den
Ja jenom chci poprosit kdyby ste nasli novu sedacku jestli by ste nechteli zbavit stare sedacky??
Ja mam podobnu fabii ale moje sedacka uz vysedena. Dekuji za odpoved.
Peter

fb_daniel2
Příspěvky: 2
Registrován: 02.12.2020 18:29

Re: Sedačka řidiče

Příspěvek od fb_daniel2 »

Na fabii první generace bych ještě někde sehnal nové autokoberce? nebo to už je prohráté?

Vojtamraz
Příspěvky: 2
Registrován: 03.12.2020 12:29

Re: Sedačka řidiče

Příspěvek od Vojtamraz »

Určitě ještě koupíte koberečky i na toto starší auto, protože mám pocit, že se vyrábělo až do roku 2007 nebo 2008. Takže to není zase ještě tak staré auto... Kupuji vždy doplňky do auta z internetového obchodu, kde si to mohu poslat na pobočku a tam se rozhodnout, jestli to chci nebo ne. Navíc nemusím na zboží dlouho čekat, protože téměř vše drží skladem.

fb_daniel2
Příspěvky: 2
Registrován: 02.12.2020 18:29

Re: Sedačka řidiče

Příspěvek od fb_daniel2 »

Ze kterého obchodu doplňky do auta kupujete? mají to tam nejvýhodnější?

Vojtamraz
Příspěvky: 2
Registrován: 03.12.2020 12:29

Re: Sedačka řidiče

Příspěvek od Vojtamraz »

Co jsem se tak díval a srovnával si to, tak přes obchod autohotarek .cz koupíte hlavně kvalitu za dobrou cenu. Vždy mi jde do auta hlavně o kvalitu. Navíc mají vše skladem, takže na objednávku dlouho nečekáte. Dokonce mají i v Náchodě a Praze výdejní místa

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“