Svítí ASR a nejde nastartovat

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
pajapuckov
Příspěvky: 3
Registrován: 11.03.2014 21:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Svítí ASR a nejde nastartovat

Příspěvek od pajapuckov »

Zdravím lidi mam problem a asi ne malej .Přijdu k autu chci nastartovat otočím klíčkem ale nenaběhne žhavení a kontrolka motoru ,a není slyšet čerpadlo.Ale svítí ASR a když točím motorem tak se točí na prázdno......... ráno teplota -3 C. Vyměnil jsem všechny relátka, baterku zkontroloval jsem pojistky a nic . A když přijdu odpoledne a je neco kolem 10 C otočím klíčkem dvakrát tak nastartuje normalne ale pro zmenu mi na asi 10km jízdy 8krat zhasne uplne motor takze musim zajet ke krajnici a znovu nastartovat.Diagnostika mi ukazuje akorát airbag.Nemeli jste uz nekdo podobny problem ?

marsha
Příspěvky: 2
Registrován: 13.03.2014 19:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Svítí ASR a nejde nastartovat

Příspěvek od marsha »

Mam uplne stejny problem. Kdyz jsem prijel z prace domu, tak na parkovisti zapipal budik rozsvitilo se asr a vystraha a motor zhasnul...no a uz nenaskocil. Pri nastartovani motor toci, ale hned zhasne. Brzdovka v nadrzce je...
Skoda Octavia combi 2001

pajapuckov
Příspěvky: 3
Registrován: 11.03.2014 21:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Svítí ASR a nejde nastartovat

Příspěvek od pajapuckov »

tak je to vadna řídící jednotka :twisted: :twisted:

marsha
Příspěvky: 2
Registrován: 13.03.2014 19:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Svítí ASR a nejde nastartovat

Příspěvek od marsha »

tak u mne to byl problem v kabelech za budikama a v budikach. Vytahli jsme budiky,dali zpet a najednou jelo. Asi me ceka vymena...
Skoda Octavia combi 2001

treable
Příspěvky: 1
Registrován: 19.03.2021 09:14

Re: Svítí ASR a nejde nastartovat

Příspěvek od treable »

Ahoj. Mám stejný problém na Octavii 2 1.9 77kw BJB 2005. Nesvítí kontrolka motoru ani žhavení, nejede čerpadlo a svítí ASR. Po chvílí ok. Už mi motor zastavil i při jízdě s kontrolkou ASR. Slyšel jsem, že ŘJ byly hodně poruchové. Může být problém někde jinde? Moc nevím po čem jít. Díky

ixjemin22
Příspěvky: 1
Registrován: 21.03.2022 15:45

Octavia 2 1.9 TDI 77kw nelze nastartovat ,nesvítí žhavení

Příspěvek od ixjemin22 »

Ahoj.mam takový problém ,nesvítí mi žhavení a svítí asr ,nelze nastartovat vůbec .můžete mi prosím poradit kdo z vás už něco podobného řešil a co vlastně byla příčina ?relatka i pojistky jsou OK.

Odpovědět

Zpět na „Motory“