Problém spínací skříňka

2004 - 2008.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
libanec
Příspěvky: 3
Registrován: 10.01.2017 13:21
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Problém spínací skříňka

Příspěvek od libanec »

Ahoj, neporadil by mi někdo, jak vložit vložku zámku do nové spínací skříňky na dvojkové Oktávce?
Měl jsem klasický problém se zaseknutou spínačkou. Musel jsem ji trochu "rozvrtat", abych vložku zámku vůbec vyndal, protože jsem ji nemohl natočit do správné polohy pro vytažení. Koupil jsem novou spínačku, ale zjistil jsem, že nejsem schopen do ní vložit tu vložku zámku. Potřebuju vnitřek spínačky natočit do polohy zapnuto. Jedině v této poloze tam jde zastrčit ta vložka zámku. Nyní ji mám v poloze vypnuto = zamčený volant.
Tou otočnou částí uvnitř spínačky jsem schopen otočit jen asi tak o 10 stupňů. Já s tím ale potřebuju otočit asi o 90 stupňů. Přijde mi, že to nějak blokuje ten kvádřík, který zapadá do drážky tyče volantu (zámek volantu). Tenhle zámek volantu je pořád v poloze zamknuto.
Není nějaký "fígl", jak s tím otočit? Dost podrobně jsem celou skříňku prohlédnul, jestli bych neměl někam něco strčit nebo někde zatlačit, ale na nic jsem nepřišel. Poslední, co mě napadlo je, že ta vložka zámku, když už je nainstalovaná možná trochu zatlačí bílý pojistný kroužek. Pod ním je totiž taková asi 5cm dlouhá tyčka, která asi na něco tlačí u toho mechanizmu zámku volantu. Zkoušel jsem na ten kroužek tlačit v místě tyčky, ale taky to nikam nevedlo.
Prostě nová spínačka se chová stejně jako ta moje původní kousnutá.
Budu vděčný za každý nápad.

Odpovědět

Zpět na „Octavia II“