Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
zdansky46
Příspěvky: 4
Registrován: 12.11.2008 16:40

Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

Příspěvek od zdansky46 »

Zdravím.Nemá někdo zkušenosti s opravou přístrojovky.jedná se o následující problém.nejprve přestane svítit,osvětlení otáčkoměru,atd....jakmile se po ni pbouchá svítí?vím že je tam někde špatný kontakt?ale kde!žárovkama to není(už jsem jich povyměnoval mooc)ani to nejsou ty kontakty jak se tam ty žárovky pootočením montují.a když nesvítí tak na ty kontakty nejde ani napájení(mám vyskoušeno).tak jsem šel po "tištáku" a tam jsem se už strtil.s tímto problémem jsem se setkal asi už u pěti přístrojovek.jestli má někdo radu tak poradte?

Uživatelský avatar
mikeracer
Příspěvky: 17
Registrován: 31.01.2009 17:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

Příspěvek od mikeracer »

no setkal jsem se s tím u jedný feldy na podzim u nás v dílně, tam už svítila poslední žárovka, a pomohla až výměna celýho tišťáku, a přitom nebylo nic vidět že by byl spálenej, nebo tak.
Golf I '81 - 1.5JB (2.0 16V (9A) na webbery, ale zatím renovuju to původní, pak se dáme do motoru), Felicia Pick-up - dříč.

Uživatelský avatar
lukasfa
Příspěvky: 3
Registrován: 11.02.2009 18:48
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Hradec kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

Příspěvek od lukasfa »

zdansky46 : mam ten stejnej problem s paludkou

SobiM
Příspěvky: 1
Registrován: 31.12.2008 16:03

Re: Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

Příspěvek od SobiM »

Ten problém mám i já..nesvídí mi jedna dioda na topení a ted přestala svítit jedna dioda na rychoměru..

Uživatelský avatar
Stug
Příspěvky: 15
Registrován: 03.05.2009 20:28
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

Příspěvek od Stug »

Tak rozebrat a diody nebo žárovky vyměnit. Mě na G3 poblikávaly ovladače topení a taky jsem pobouchával, až ta žárovička praskla. Vyměnil jsem jí a je klid :mrgreen:
G3 1.8 GT momentálně ve verzi stračena a minibike .)

vlados
Příspěvky: 11
Registrován: 10.10.2008 11:17

Re: Výpadky funkce osvětlení přístrojového panelu

Příspěvek od vlados »

Ahoj chlapi, zkuste si zahýbat se štekrema do svorkovnice do přístrojovky, myslim si, že bude problém tam. Pokud ano, příhněte konektory a mělo by to dát pokoj.Pokud jste to tak už nedělali. ;)

Zamčeno

Zpět na „Felicia“