Pokles otáček při rozjezdu

1987 - 1994

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
SlawaT
Příspěvky: 6
Registrován: 11.10.2008 22:01

Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od SlawaT »

Zdravim Favoritaky :)
Mam fávo 136 rv 1990 pri rozjezdu mi to zacalo nejako zlobit.Kdyz nepodrzim dele spojku tak mi to pri rozjezdu zacne cukat a chce se tomu chcipnout protoze klesnou otacky moc nizko.Dela to i za provozni teploty myslim ze kdyz je zaplej sitic tak to nedela.Jestli nekdo vi co by to mohlo delat tak budu rad za kazdou radu.
Diky vsem

Uživatelský avatar
Dinosaurus
Příspěvky: 59
Registrován: 07.10.2008 18:28

Re: Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od Dinosaurus »

SlawaT píše:Zdravim Favoritaky :)
Mam fávo 136 rv 1990 pri rozjezdu mi to zacalo nejako zlobit.Kdyz nepodrzim dele spojku tak mi to pri rozjezdu zacne cukat a chce se tomu chcipnout protoze klesnou otacky moc nizko.Dela to i za provozni teploty myslim ze kdyz je zaplej sitic tak to nedela.Jestli nekdo vi co by to mohlo delat tak budu rad za kazdou radu.
Diky vsem
Dělá to spojka, jestliže musíš dát víc plynu a trošku jí potrápit (přidržet) aby to necukalo je to přítlačák ve spojce, běžná věc. Dej celou novou spojku a zase budeš mít pokoj na několik let tzn. lamelu, ložisko, přítlačák, při té příležitosti když budeš mít sundanou převodovku, zkontroluj věnec na setrvačníku, jestli je ohlodanej vyměň ho taky. Všecko tohle na fáčko pořídíš za pár korun. ;)
OCTAVIA 1, 1.9 TDI 66KW a jiné Škodárny

SlawaT
Příspěvky: 6
Registrován: 11.10.2008 22:01

Re: Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od SlawaT »

Jakou by jste doporucily koupit znacku spojky?Nechce se mi za ni davat 3 tisice.Koukal sem ze od Starline je kolem 1000kc.Ale zase aby neco vydrzela.Nemate s ni nekdo zkusenost?Diky za odpovedim.

Uživatelský avatar
Dinosaurus
Příspěvky: 59
Registrován: 07.10.2008 18:28

Re: Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od Dinosaurus »

SlawaT píše:Jakou by jste doporucily koupit znacku spojky?Nechce se mi za ni davat 3 tisice.Koukal sem ze od Starline je kolem 1000kc.Ale zase aby neco vydrzela.Nemate s ni nekdo zkusenost?Diky za odpovedim.
Mrkni na SZ :o :). Ještě tady je link na hamar.cz, http://hamar.cz/cs/spojky/spojka-skoda- ... luk-3.html
Je to spojka na fildu, ale myslím že by tam měla jít. Buď si tam zavolej a nebo napiš uživateli Hamar, je to zřejmě prodejce těchto dílů, kupoval jsem od nich rozvodovou sadu na Octavii TDI, a velká spokojenost vše origo za super ceny.
OCTAVIA 1, 1.9 TDI 66KW a jiné Škodárny

Dejvidos
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2008 20:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Novy Bor

Re: Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od Dejvidos »

Hlavně ne starline,kup origo sachs,neni tak draha a vydrži hodně :mrgreen:

Uživatelský avatar
Dinosaurus
Příspěvky: 59
Registrován: 07.10.2008 18:28

Re: Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od Dinosaurus »

Dejvidos píše:Hlavně ne starline,kup origo sachs,neni tak draha a vydrži hodně :mrgreen:
:arrow: Tady maj sachs komplet : http://www.2r.cz/, ale myslím že LUK je taky v klidu, za ty peníze to je v poho, každopádně bych dal taky přednost těmto značkám před Starline, cenový rozdíl není nijak výraznej 8-)
OCTAVIA 1, 1.9 TDI 66KW a jiné Škodárny

Dejvidos
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2008 20:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Novy Bor

Re: Pokles otáček při rozjezdu

Příspěvek od Dejvidos »

Přesně tak Sachs nebo Luk :D

Zamčeno

Zpět na „Favorit / Forman“