Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
taggo
Příspěvky: 5
Registrován: 20.01.2014 17:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od taggo »

Zdravím, mám problém s kontrolkou levého blinkru, která svítí pořád, ale slabě. Stalo se mi to dneska a nevím si s tím rady. Při zapnutí pravého blinkru mi navíc lehce bliká kontrolka tempomatu. A taky mi lehce svítí olejnička nad kontrolkou nízkého stavu paliva. Nestalo se to už někomu? Je to rok 2010. Předem děkuji za všechny rady :-)
Přílohy
20140120_160524.jpg
20140120_160442.jpg

deli3
Příspěvky: 67
Registrován: 28.09.2012 17:39
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od deli3 »

Kup si kontaktol a prostříkej všechny štekry - (konektory, hromadné zásuvky kabelů) a začal bych u zadních světel atd.

taggo
Příspěvky: 5
Registrován: 20.01.2014 17:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od taggo »

Díky za radu, vyzkouším.

svejkpb
Příspěvky: 2
Registrován: 16.03.2015 10:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od svejkpb »

Ahoj, mám stejný problém lévá kontrolka blinkru po nastartovámí cca.5 s. zhasne. Nejdřív svítila slabě , dnes uplne jasně. Jak jsi vyřešil (který spoj)? Dík za odpověď

taggo
Příspěvky: 5
Registrován: 20.01.2014 17:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od taggo »

Zdravím, mě se to nějak vyřešilo samo :D Už vůbec nevím, co všechno jsem stříkal. Vím jen, že mi to nepomohlo a ztratilo se to samo. Jen mi teď občas jemně svítí kontrolka levého blinkru, ale je to fakt ojedinělé a skoro nezaznamenatelné, tak to neřeším. Vystříkej, co se dá a uvidíš :lol:

svejkpb
Příspěvky: 2
Registrován: 16.03.2015 10:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od svejkpb »

Už jsem taky vyřešil konektor leví přední světlo bílí povlak od soly oxidace jak prase. Každopádně dík všem za radu. Čus

MH4
Příspěvky: 1
Registrován: 27.02.2018 23:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Neustálé svícení kontrolky levého směrového světla

Příspěvek od MH4 »

Stejný problém. Octava 2 po faceliftu, r.v. 2009 a při zapnutí pravého blinkru žhne i kontrolka levého blinkru a tempomatu. Podle rady jsem vystříkal kontakty světel. Prakticky se to odstranilo, ovšem jen na 2 dny. Poté nanovo. Na levém předním světle jsem nebyll schopný docvaknout konektor tak, aby byl zajištěný takovým plastovým zácvakem. Jak kdyby byl větší? Nemáte tip jak si pomoct? Cpal jsem to takovou silou, že mám modřiny na nohou od světla a nic. Ty světla budou první kusy po faceliftu a vzhledem k tomu, že jsem pracoval v automotive, tak vím co za sračky se mastily a posílaly do automobilek po náběhu výroby. Tak bych tu příčínu přiuzoval tomu. Ale jak na to? dík.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“