nadrzka na brzdovku

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
blonn
Příspěvky: 11
Registrován: 12.05.2009 20:20

nadrzka na brzdovku

Příspěvek od blonn »

Cao,chci se zeptat na nadrzce na brzdovku je nakej curacek a na nem je hadicka ktera vede nekam pod auto.Kdyz jsem dolejval brzdovku,tak jsem ji nalil na rysku max. a pak zacala touto hadickou odtekat nekam pod motor.Fungovalo to jako nakej prepad :oops: .1,9 tdi 74kw axr

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nadrzka na brzdovku

Příspěvek od notobi »

blonn píše:Cao,chci se zeptat na nadrzce na brzdovku je nakej curacek a na nem je hadicka ktera vede nekam pod auto.Kdyz jsem dolejval brzdovku,tak jsem ji nalil na rysku max. a pak zacala touto hadickou odtekat nekam pod motor.Fungovalo to jako nakej prepad :oops: .1,9 tdi 74kw axr

to jestli už neblbnu by mělo vest ke spojkovýmu pedálu. 8-)
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

blonn
Příspěvky: 11
Registrován: 12.05.2009 20:20

Re: nadrzka na brzdovku

Příspěvek od blonn »

ata hadicka ma bejt plna(brzdovky) aby to do ni z ty nadrzky neodtejkalo,nebo ako?Kdyz jsem lil brzdovku do ty nadrzky tak mi to porad odtejkalo.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nadrzka na brzdovku

Příspěvek od notobi »

blonn píše:ata hadicka ma bejt plna(brzdovky) aby to do ni z ty nadrzky neodtejkalo,nebo ako?Kdyz jsem lil brzdovku do ty nadrzky tak mi to porad odtejkalo.
pokud Ti to vytéká někam ven nemáš něco dobře zapojený brzdová kapalina jde do brzd (dva okruhy) a do ovládání spojky jestli jsi měl něco rozpojený tak se to musí odvzdušnit v brzdovým okruhu nesmí být nikde vzduch chce o tom prostě něco vědět. Je na to jen jediná odpověď pokud něčemu nerozumíš je lepší se do toho vubec nevrtat a už vubec ne pokud jde o brzdy. :?
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

blonn
Příspěvky: 11
Registrován: 12.05.2009 20:20

Re: nadrzka na brzdovku

Příspěvek od blonn »

Prosimte nic rozpojenyho nebylo,zapojeny je vsechno spravne.Brzdy jsou odvzdusneny a brzdej jak dabel :twisted: .To ze tam nesmi byt vzduch vi i moje zena :lol: .Nicmene jsi napsal prd a nic k tematu.Tagze noch ainmal:nevim jestli ma bejt ta hadicka ke spojce cela plna brzdovky,bo je nad (na)rysce max v nadrzce.V etce se na to muzes podivat Conre :shock:

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nadrzka na brzdovku

Příspěvek od notobi »

blonn píše:Prosimte nic rozpojenyho nebylo,zapojeny je vsechno spravne.Brzdy jsou odvzdusneny a brzdej jak dabel :twisted: .To ze tam nesmi byt vzduch vi i moje zena :lol: .Nicmene jsi napsal prd a nic k tematu.Tagze noch ainmal:nevim jestli ma bejt ta hadicka ke spojce cela plna brzdovky,bo je nad (na)rysce max v nadrzce.V etce se na to muzes podivat Conre :shock:
Je snad jasný že když máš v nádobce na Max tak bude plná taky kdyby nebyla asi Ti spojka těžko bude makat :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“