rozvody

Moderátoři: BigBang, Majk

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: rozvody

Příspěvek od notobi »

1pavel píše:každej kloudnej opravář předvstřik nastaví po rozvodech automaticky , kterej ne tak tomu bych nedal vyměnit ani žárovky , to je jako po čepech neseřízená sbíhavost
plnej souhlas pokud je někdo línej si s tim pohrát jak má tak ať se na to rovnou vys..e a jde se živit něčim jiným jen podělá pověst ostatním protože se pak všichni mechanici házej do jednoho pytle, ale to je škoda mluvit jemu to jak je vidět nemá smysl vysvětlovat
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Petrolejový šejk
Příspěvky: 28
Registrován: 14.01.2009 18:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody

Příspěvek od Petrolejový šejk »

notobi píše:
1pavel píše:každej kloudnej opravář předvstřik nastaví po rozvodech automaticky , kterej ne tak tomu bych nedal vyměnit ani žárovky , to je jako po čepech neseřízená sbíhavost
plnej souhlas pokud je někdo línej si s tim pohrát jak má tak ať se na to rovnou vys..e a jde se živit něčim jiným jen podělá pověst ostatním protože se pak všichni mechanici házej do jednoho pytle, ale to je škoda mluvit jemu to jak je vidět nemá smysl vysvětlovat
Nevím no neviděl jsem ani na žádný jiný značce aby to někdo dělal ať to byla škodovka , peugeot , renault, ba ani šestiválcový TDičko v pašíkovy.

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: rozvody

Příspěvek od 1pavel »

notobi máš pravdu , tohle nemá cenu , ať si šejk jezdí s rozhozeným motorem nám to je jedno
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Petrolejový šejk
Příspěvky: 28
Registrován: 14.01.2009 18:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody

Příspěvek od Petrolejový šejk »

1pavel píše:notobi máš pravdu , tohle nemá cenu , ať si šejk jezdí s rozhozeným motorem nám to je jedno
já něřikám , že nemáte pravdu, ale ještě jsem to nikdy neviděl. až to uvidím napsaný třeba někde ze škodovky nebo od VW tak tomu začnu věřit, za měsíc budu dělat rozvody na svý , Vag mám, ale takovej , že graf v něm stejně nejde dělat , takže mám vestak smůlu,

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: rozvody

Příspěvek od 1pavel »

takže nám nevěříš , a chceš abychom ti kopírovaly manuály , :roll: to jsi měl raději nás požádat o plnou verzi vaga ať jsi to můžeš nastavit , víš co zeptej se tady : http://dieselpower.cz/forum/index.php
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Petrolejový šejk
Příspěvky: 28
Registrován: 14.01.2009 18:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody

Příspěvek od Petrolejový šejk »

1pavel píše:takže nám nevěříš , a chceš abychom ti kopírovaly manuály , :roll: to jsi měl raději nás požádat o plnou verzi vaga ať jsi to můžeš nastavit , víš co zeptej se tady : http://dieselpower.cz/forum/index.php
taky jsem prolezl příručku , ač na to, že tam popisoujou měnění rozvodů hůř než vynalezení perpetum mobile. Musím se vám pánové omluvit a přiznat, že tam zmínka byla ne o nastavení přímo ale o překontrolování. Omlouvám se vám tímto. A Rád bych vás poprosil o Typ Vaga kterej umí graf nebo na čem by to šlo udělat., nemám ani nějakej extra kabel mám obyčejnej na Com s redukcí na USB.

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: rozvody

Příspěvek od 1pavel »

Pěkně se to čte , máš bod a dej na sebe kontakt , nebo se zaregistruj na http://dieselpower.cz/forum/index.php pošlu ti ho SZ tady to nejde
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Petrolejový šejk
Příspěvky: 28
Registrován: 14.01.2009 18:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody

Příspěvek od Petrolejový šejk »

1pavel píše:Pěkně se to čte , máš bod a dej na sebe kontakt , nebo se zaregistruj na http://dieselpower.cz/forum/index.php pošlu ti ho SZ tady to nejde
tak jsem tam přihlášenej zase stejnej nick

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: rozvody

Příspěvek od 1pavel »

máš tam SZ
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Petrolejový šejk
Příspěvky: 28
Registrován: 14.01.2009 18:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody

Příspěvek od Petrolejový šejk »

1pavel píše:máš tam SZ
ok dík

Zamčeno

Zpět na „Motory“