Prosím o radu

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Mirus
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2008 20:11

Prosím o radu

Příspěvek od Mirus »

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jestli by šla vačka z favorita na feldu,na motor 1.6 dík
za rady

Dejvidos
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2008 20:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Novy Bor

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Dejvidos »

Ahoj,nešla,oba ty motory jsou naprosto rozdilne..

Mirus
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2008 20:11

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Mirus »

Děkuji ti za odpověd.

Durex0
Příspěvky: 2
Registrován: 07.12.2009 17:33

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Durex0 »

Potřeboval bych poradit mám felicii 1,3 MPI .Kolísají mě otáčky a cca po 5km jízdy auto pokaždé ztratí výkon a hnedky na to chcípne. Nastartovat nejde hnedky je potřeba pokaždé chvilku počkat pak naskočí bez problémů. Klapkou to určitě není ta je v pohodě. Napadlo mě že by to bylo čidlo otáček co je pře převodovkou.
Předem děkuji za rady.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Prosím o radu

Příspěvek od notobi »

Durex0 píše:Potřeboval bych poradit mám felicii 1,3 MPI .Kolísají mě otáčky a cca po 5km jízdy auto pokaždé ztratí výkon a hnedky na to chcípne. Nastartovat nejde hnedky je potřeba pokaždé chvilku počkat pak naskočí bez problémů. Klapkou to určitě není ta je v pohodě. Napadlo mě že by to bylo čidlo otáček co je pře převodovkou.
Předem děkuji za rady.
chce to načíst muže to dělat víc věcí než se zdá jestli nemáš čim holt nezbyde než přehazovat z jinýho auta a zkoušet ale je to jen práce na víc
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Durex0
Příspěvky: 2
Registrován: 07.12.2009 17:33

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Durex0 »

notobi píše:
Durex0 píše:Potřeboval bych poradit mám felicii 1,3 MPI .Kolísají mě otáčky a cca po 5km jízdy auto pokaždé ztratí výkon a hnedky na to chcípne. Nastartovat nejde hnedky je potřeba pokaždé chvilku počkat pak naskočí bez problémů. Klapkou to určitě není ta je v pohodě. Napadlo mě že by to bylo čidlo otáček co je pře převodovkou.
Předem děkuji za rady.
chce to načíst muže to dělat víc věcí než se zdá jestli nemáš čim holt nezbyde než přehazovat z jinýho auta a zkoušet ale je to jen práce na víc
Mám právě felicie dvě a zejtra plánuju přehodit čidla ale když už se v tom budu vrtat a nepomohlo by to tak že bych skusil ještě něco jiného. Pokud to bude něco co je v mích skromných podmínkách možné.

bobor1212
Příspěvky: 5
Registrován: 02.11.2008 16:12

Re: Prosím o radu

Příspěvek od bobor1212 »

z otackami to nebude mat podla mna nic....bude to chyba vzduchu aleked vravis ze je skrtiaca ok ? skus toto nastartuj otvor kapotu chyt si to o co sa prichytava plynove lanko a otoc to a rychlo pusti...ak v vtedy zdochne je to skrtiaca

Zamčeno

Zpět na „Felicia“