Motor 1,3MPI z Feldy do Fáčka

1987 - 1994

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Danik
Příspěvky: 2
Registrován: 28.12.2009 11:52

Motor 1,3MPI z Feldy do Fáčka

Příspěvek od Danik »

zdravím

chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo nějakou zkušenost se zaměněním motoru z Felicie 1,3MPI místo 1,3Bosch monomotronic do favorita..
nejde mi ani tak o to jak to tam dostanu uchycení by mělo být stejné, jestli se nemýlim..ale spíš jestli by to šlo zapsat do TP nebo prostě aby s tím nebyli problémy..i když pochybuju že by to bez problémů šlo, je to jiný typ motoru,jen sem se chtěl zeptat jestli s tím někdo neměl nějakou zkušenost..
dík za odpovedi
Petr
Škoda Ocatavia 1,6ccm chudých 55kw 1998 přestavba na facelift..
Škoda Favorit 135.. 1,3ccm (jednobod) rv.1993.litá kola 14",sportovní filtr,externí "chip",sportovní výfuk laityng.

ladislav 66
Příspěvky: 26
Registrován: 07.03.2010 16:07

Re: Motor 1,3MPI z Feldy do Fáčka

Příspěvek od ladislav 66 »

Danik píše:zdravím

chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo nějakou zkušenost se zaměněním motoru z Felicie 1,3MPI místo 1,3Bosch monomotronic do favorita..
nejde mi ani tak o to jak to tam dostanu uchycení by mělo být stejné, jestli se nemýlim..ale spíš jestli by to šlo zapsat do TP nebo prostě aby s tím nebyli problémy..i když pochybuju že by to bez problémů šlo, je to jiný typ motoru,jen sem se chtěl zeptat jestli s tím někdo neměl nějakou zkušenost..
dík za odpovedi
Petr
A co zkusit dát kompletní Mpi hlavu na původní motor?

Já si tam chtěl nechat zapsat 1,6 felicii a nepovolili mi to, tak jsem se ptal na Mpi a taky nic, jediný co mi bylo z magistrátu řečeno abych se obrátil na boleslavi k výrobci..aby povolil vyjímku.
A ještě mi pán řekl něco o tom abych mu přinesl tučnou tlačenku..takže by to vlastně šlo..

Zamčeno

Zpět na „Favorit / Forman“